Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akibe nagyon beleszerettem. A probléma az, hogy egyszerűen semmit sem merek csinálni a közelében, lefagyok, 200-zal ver a szívem, és egy értelmes mondatot sem tudok kibökni, ha a közelemben van. Ugyanakkor más fiúkkal az osztályban nagyon jól elvagyok, beszélgetünk, meg minden normális dolgot, mellette mégsem tudok önmagam lenni. Milyen tanácsokat tudnátok adni a félelmem leküzdésére? Nagyon hálás lennék pár ötletért.:)

2015. aug. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnál valaki mást odaképzelni helyette, akivel nagyon jóban vagy és mindig közvetlenül tudsz beszélgetni. :)
2015. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem megy, már próbáltam :(
2015. aug. 30. 22:34
 3/5 anonim válasza:
Ha meglátod nézz a szemébe és mosolyogj, persze hogy ne egy felvett mosolyról legyen szó gondolj valami pozitív emlékre bármire ami boldoggá tesz, azért nem ajánlom hogy rá mert lehet leblokkolsz, ha veszi a célzást és nem félénk oda fog menni. A másik fogd fel úgy hogy te csak barátkozni akarsz és jól érezni magad közbe, tudom furán hangzik amit most írni fogok de ha megérted könnyű dolgod lesz, vonatkoztass el a gondolattól hogy tetszik, és gondold ezt " lehet hogy jól nézz ki de ez kevés mi van még benne" így másra fogsz figyelni, a másik nem fogsz rágörcsölni mi van ha nem sikerül. Az meg hogy miért érzel így ahogy leírtad azért történt meg mert túl sokat gondoltál rá, és az agyad kipótolta a hiányzó részeket, te nem a valódi emberbe szerettél bele hanem az agyad kreálta plusz tulajdonságokkal bíró "új" személyébe, és ezért görcsölsz ennyire rá.
2015. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Haverkodj az ő haverjaival, legyél sokat a társaságában szép távolról, nem baj, ha nem beszélgettek sokat eleinte, hátha feltűnsz neki magadtól is, ha gyakran vagy a barátaival. Vagy legalábbis nem tűnik olyan megközelíthetetlennek. Feltételezem nem vagy még 18, ha az lennél: időnként és alkalmas szituációban egy vagy két feles sokat segíthet. (Több nem!)
2015. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy szarik a budin, nekem ez segített.
2015. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!