Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a vizsgáktól...

Hogyan győzzem le a vizsgáktól való, szinte beteges félelmemet? Hogy érjem el, hogy kevésbé izguljak és ne blokkoljak be?

Figyelt kérdés

Augusztus végén lesz egy nagyon fontos vizsgám az egyetemen, amire már tanultam régebben is egy csomót, és azért buktam meg, mert rettenetesen izgultam és mindent össze-vissza kevertem. Már próbálkoztam sporttal, nyugtató teákkal, az előbbi valamennyi feszültséget azért levisz. Még van 1,5 hét az anyagon már egy csomószor végigértem.

Rutinos vizsgázók, adnátok tippeket?



2015. aug. 20. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy ezzel kell valamit kezdeni, mert még lesz egy csomó vizsgám...
2015. aug. 20. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak a vizsgáktól rettegsz, hanem van egy általános önbizalomhiányod, teljesítménykényszered, szorongásod, ami miatt nem ártana egy pszichológus vagy kineziológus, jóga - attól függ, miben hiszel.
2015. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem mindig akkor sikerül minden a legjobban ha lazán veszem, persze ezt könnyű mondani, de próbálj meg kicsit ellazulni és hidd el hogy menni fog.:) Semmire nem érdemes túlságosan rágörcsölni..
2015. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rágás, mozgás, beszéd.
2015. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!