Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Mikor először megláttam, már akkor nagyon de nagyon tetszett és azt éreztem hogy számomra tökéletes. Csak barátként nézett rám, mert volt barátnője, én kiakadtam és összevesztünk és majdnem 1 évig nem beszéltünk, mikor újra elkezdtünk dumálni, találkozgattunk, randiztunk és úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk. Álomszerű volt, minden tökéletes volt, romantikus, gyengéd de ugyanakkor férfias. Megvolt a közös hang minden tökéletes volt számomra, még soha de soha nem voltam ilyen boldog. Sajnos ez csupán 1 hónapig tartott ami nem nagy idő de én még tényleg nem éreztem azt senkinél hogy ennyire hozzám illő. Hiába próbálok túllépni rajta, nem megy, mindenhol és mindenkiben őt keresem, nem telik úgy el nap hogy ne olvasnám vissza a beszélgetéseinket vagy ne nézném meg a képeinket... hogy tudnám túltenni magam rajta?!

2015. szept. 3. 21:52
 1/6 anonim válasza:
Én azt tanácsolom,hogy ha nincs esély arra,hogy folytassátok,akkor fokozatosan próbáld meg elhagyni a szokásokat,mondjuk beszélgetésnél csak kicsi nézel vissza és próbálj minnél több időt tölteni a barátaiddal vagy ami leköt és idővel elfog múlni még,ha sok idő is,de sok sikert kívánok hozzá,hgy minnél hamarabb túl lépj rajta! :D
2015. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta nem is beszéltünk, mivel ő dobott engem , annyira meg nem szeretnék előtte megalázkodni , hogy ráírok, és azt hallottam hogy már van egy másik lány.... :(
2015. szept. 3. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy lánnyal mikor megtudtam hogy más fiúval "bulizott"... Nehezen estem túl rajta mert szerettem őt de ha találsz valahogy valaki mást segíteni fog vagy csak menj el haverokkal olyan helyre ahova általában nem mész. A pozitív dolgok elnyomják majd a negatívot.
2015. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok:/ velem egy éve szakított a barátnőm :/ kb 1 évig voltunk eggyüt,és még mindig nem tudtam elfelejteni :( pedig próbálom.De nagyon szerettem.Ha valahogy sikerült elfelejteni a barátodat légyszives üzend meg hogy tudtad. Köszi :) 15F
2015. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De akkor mért nem vagy vele? biztos neki is te voltál élete legjobb pillanata
2015. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ő dobott ő se akar rád írni mert szégyelli magát de lehet pont azt kell megtenned hogy hátrahagyod a büszkeséged hogy teljesen boldog legyél rajtad áll az egész mások véleményére meg ne adj ki mít mond nem számít
2015. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!