Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom, kapott még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, kapott még egy esélyt de nem tudok túllépni rajta! Hogyan lehet megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Ennek már két éve,de nem tudok felejteni.Nem bízom benne,nem hiszek neki.Vannak jó napjaink,de ha eszembe jut bunkó vagyok vele,ő meg csak töri magát hogy bizonyítson.Nem tudom melyikőnk dobja be hamarabb a törölközőt.

Van akinek sikerült az újrakezdés?Tanácsra van szükségem!


2015. aug. 12. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmék voltak ilyen helyzetben. Megcsalta a pasi, aztán összejöttek újra. Barátnőm nem tudta feldolgozni a történteket, és állandóan felhozta a sztorit. A vége az lett, hogy lelépett a pasas mert elege lett ebből.

Én nyilván megértem a ti oldalatokat, viszont vigyázni kell! Ha újrakezdésről van szó akkor nem szabad a múltat hánytorgatni. Ezzel szépen lassan mérgezed a kapcsolatot. Baromi nehéz lehet ez (szerencsére nem tudom milyen)! Ha nagyon szereted, és ő a mindened akkor próbálj felejteni.

2015. aug. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez van , ha valaki úgymond azonnal megbocsájt....és utána nem tudja feldolgozni a történteket, mert minden egyes találkozás újra és újra felszakítja a sebeket.

Ilyenkor mindig azt javasolom a pároknak, hogy tartsanak egy kis szünetet, ha tényleg egymásra vágynak ebből nem lesz probléma....sőt még erősebbé is teheti az addig kapcsolatukat, ha pedig valamelyik fél továbblép, akkor meg egyoldalú volt a szerelem és jobb hogy vége lett.

Az újrakezdés sikerülhet, a folytatás csak nagyon ritkán eredményes...magány kell ahhoz hogy helyretegyük a történteket és megfelelő döntést hozzunk.

Amikor az első nagy szerelmemet rajtakaptam egy közös baráttal, egy világ omlott össze bennem. Először látni sem akartam, de nagyon erőltette a személyes találkozást, hogy próbáljuk meg megbeszélni. Szerette volna folytatni és Én is, de hallgattam a bátyámra és így utólag helyesen tettem. Ragaszkodni valamihez ami felszínes és csalfa, az önmagunk becsapása....nem lehet így boldogan élni, bármennyire is szeretnénk.

37F

2015. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól írod: újrakezdés - mi volt, amiért másfelé fordult, azt kéne egyszer már tisztáznotok.

Mi volt ebben a te hibád, vagy mulasztásod?

Mert, hogy "megbocsátasz" (de hát erről szó sincs) - az egy nagy üres duma.

2015. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem tettem,még a kapcsolatunk elején volt.
2015. aug. 12. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Tán arra gondolt, ez még nem kapcsolat igazából, - de mindegy is.

Ha két év alatt sem tudsz szabadulni ettől, akkor jobb, ha szakítotok.

Én ismertem olyan házaspárt, ahol még 50+ korukban is emlegetve volt valami hasonló.

Vicces is, - de ők meg elb_szták az egész életüket ezzel.

Azt meg minek?

2015. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Csald vissza. Nálunk ez bevált.
2015. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!