Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha ezzel annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezzel annyira megbántott hogy nem tudok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt történt. A barátom aki az első volt nekem mindenben és másfél évet várt rám az első szexig. Amikor megtörtént az első szex utána kibeszélte az egyik haverjának hogy nem volt velem olyan jó mert tapasztalatlan vagyok stb. Én ezt utólag tudtam meg és persze nagyon rosszul esett. Szakítottam vele nem csak ezért. Utána visszakönyörögte magát és tényleg megtesz értem mindent mindig mondja és érezteti hogy mennyire szeret és hogy igen bunkó volt de nem tud már ezen változtatni és hogy jó volt a szex később és csak a legelső alkalomra mondta amit mondott de hogy az természetes hogy az első alkalommal mindenki ilyen nincs ebben semmi. És könyörög hogy soha nem szeretett ennyire senkit és kezdjük tiszta lappal és nem mindig azon rágódjunk hogy mi volt évekkel ezelőtt. Nem tudom. Ti mit tennétek ebben a helyzetben ha amúgy tényleg éreznétek hogy szeret és évek óta együtt vagytok de a tudomásotokra jut egy ilyen a múltból?
2015. aug. 9. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt szép dolog, de tényleg megtörtént ezen változtatni nem tud. Gondolom azóta már benőtt kissé a feje lágya, és ha most nem élvezné veled a szexet biztos nem lenne veled. Én is béna voltam első alkalommal, de végül is ki nem az. Valahol el kell kezdeni :)
2015. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod,hogy ennek már semmi jelentősége,szerintem a nem csak ezértben kell keresni a bizalmatlanságod okát.
2015. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell megsertődni, a legtöbben bénák az első alkalommal.

Tapasztalatom szerint meg pont a lányok azok, akik mindent kibeszélnek pletyizés közben

2015. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt irtad szakítottál vele, de nem csak ezért! Mi volt még?

Meg azt is írtad, hogy érzed hogy szeret, de azt nem írod, Te szereted-e?

Az eset óta évek teltek el, de te csak most tudtad meg utólag. A kérdés az milyen volt vele az évek során eltöltött idő?


Nézd, ha igazából nem volt más sérelmed azóta, továbbá Te is szereted és jól teltek vele az elmúlt évek, akkor én nem látom olyan súlyos dolognak ezt a múltéli eseményt, ami miatt fel kéne rúgni egy amúgy jól működő kapcsolatot.


Tény nem volt szép tőle ilyet állítani és megosztani a haverjával, még akkor sem ha amúgy igaz is volt. Azt viszint tudd nem csak a nők, de a pasik is kibeszélnek mindent a barátjukkal! :)

2015. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!