Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szóljak hozzá az osztályo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szóljak hozzá az osztályomba lévő lányhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég kerültem új iskolába és van egy lány az osztályba aki tetszik.Nem tudom ,hogy szóljak hozzá mert egy kicsit önbizalom hiányos vagyok,sosem volt még barátnőm.Bár nem tudom jó ötlet-e azzal a lánnyal járni aki az osztálytársam?Szerintetek ez számít?Nem az a nagyon vagány vagy erős típus volnék:cPls hülye kérdéseket ne írjatok.15/F

2015. szept. 5. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk milyen a lány aki tetszik? talán mesélj róla
2015. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez velem is a helyzet csak én 14 éves fiú vagyok és nekem is tetszik egy lány. Én is önbizalomhiányos emberke vagyok :( Egy jó válasz rajtam is sokat segítene.
2015. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia az a baj hogy sajna én sem ismerem:(Szerelem első látásra
2015. szept. 5. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:

nem valami jó ötlet ha osztálytársad. Nem addig a probléma amig együtt vagytok hanem utána vagy ha elutasít.

ha most került az osztályodba akkor csak barátként kezdj el vele beszélgetni ha élőbe nem megy akkor facebookon.Majd ha jobban megismerted elhívhatod valahova elsőnek mint barátot utánna meg már randira.

2015. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

privátba irj ha szeretnél róla beszélni

előző vagyok

2015. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőled hol ül az osztályotokban, arra lakik amerre te, valamit írj még. :)
2015. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Példâul facebookon is ráírhatsz ha máshogy nem megy aztán majd személyesen, esetleg a házit kérdezd meg tőle most úgyis hétvêge van, kedvességből is mondhatja de utána már beszélhettek egyre több mindenről :)
2015. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyen már tökötök csesszétek meg...

AMikor egyedül van odamész hozzá dumálni : Szia, mi a helyzet? Aztán a többi jön...

2015. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mondjuk suli után megvárod, és hazakíséred, és mivel suli után vagytok, kérdezgeted a napjáról, kedvenc órájárol, tanárokról, utánna meg jön a téma, vagy ha személyesen nem mered akkor facebookon elkezdesz vele beszélni (pl.:elkéred az órarendet, vagy a házit, és utánna meg ha ez a téma kimerűlt akkor kérdezgeted mondjuk a hobbijáról, stb) olyan sok lehetőség van...kezdj el vele beszélni :)
2015. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Száva Géza Benjámin válasza:
Hát elösszőr is ismerd meg jobban elösszőr legyetek barátok utána legjobb barátok és akkor meglássuk hogy mi lesz :D
2015. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!