Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz, ha én egy 4 évvel fiatalabb lányba beleszerettem?

Figyelt kérdés
16/f
2015. szept. 7. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az
2015. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem gáz, én is jártam hasonló cipőben. Igaz én nem közelítettem felé, és azóta mást szeretek, de ha nincs a mostani barátnőm tuti ő lenne a befutó. Amikor ő volt 12 éves én 17 voltam. Mindig mosolygott rám, és kérdezte milyen volt a napom, integetett messziről. Akkor még túl fiatal volt nekem, gyerekes felfogása volt az életről (pont ez az a hülye korszak)... Ha nem adom fel a dolgot simán összejöhetett volna, úgyhogy ha komolyan tetszik hajrá! Még ha most nem is mentek bele komolyabban, később amikor olyan 16-17 éves lesz már egyáltalán nem sok az a 4 év... Ilyenkor azért még kicsit sok!
2015. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dante kilencéves korában, 1274 tavaszünnepén ismerte meg a nyolcéves, bíborszínű ruhát és virágkoszorút viselő Beatricét. Az Új élet című művében a következőképpen ír erről a pillanatról:

„Ettől fogva számíthatom, hogy Ámor eluralkodott lelkemen, mely tüstént meghódolt neki, s képzeletem adta erejénél fogva oly erősen hatalmába vett, hogy mindent kénye-kedve szerint kellett cselekednem.”

2015. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Quasar07 ***** válasza:
11 éves koromban egy 15 éves fiú nyomult rám. Nagyon furcsának tartottam, hogy mit akarhat egy ilyen picitől mint én. Amikor megdicsért, hogy szép vagyok meg aranyos, nem tudtam a bókokkal mit kezdeni, szóval elég érdekes volt. Elkérte a telószámom, sokat chateltünk meg telefonáltunk, az iskolában is beszélgettünk és már pletykálni is kezdtek rólunk, holott nem történt semmi. Amikor azt mondtam a pletykásoknak, hogy csak barát, megsértődött és ennyi. Mostmár csak köszönő viszonyban vagyunk.:D de ha komolyan akart volna valamit, lépett volna. Szerintem ilyen korban még nagy különbség ez a pár év is, én is szörnyen éretlen voltam, és mindig menőztem vele, hogy a menő nyolcadikos srác odavan értem.. Most pedig nyolcadikosként én el sem tudnám képzelni, hogy leálljak egy ötödikes kisfiúval:D
2015. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajnos valamit nagyon elronthattam, mert szóba se áll velem és le is tiltott Facebookon. De, sajnos a szívemet megtartotta.
2015. szept. 7. 22:21
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, de önmagában hogy letiltott facen még nem szakított el magától teljesen. Menj oda hozzá, beszéld meg vele mi a baj, ha azt mondja hagyd békén tedd azt! Hátha csak ő is úgy van, mint a néhánnyal korábbi válaszoló lány, hogy nem tudott mit kezdeni a helyzettel.
2015. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat
2015. szept. 8. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!