Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy egy 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy 10 évvel fiatalabb lányba beleszerettem?

Figyelt kérdés
Ez kikészít, és rendkívül szánalmasnak érzem magam miatta. Egy házban lakunk, és igazából ki sem zárhatom az életemből, mert szinte folyton összefutunk.
2015. ápr. 6. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szerelem vak és kortalan. Ettől függetlenül szerintem nem vagy komplett. Szerintem. Erősen szubjektív vélemény.
2015. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Interferencia ***** válasza:
Ha 14-22 éves vagy, akkor valószínűleg pedofília az oka.
2015. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Féltestvér? Rokon? Mesélj még! Hány évesek vagytok?
2015. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt érzem. 24 vagyok, ő pedig 14.
2015. ápr. 6. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha te 18 éves vagy a lány meg 8,akkor pedofil vagy.
2015. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
agyilag nem lehetsz valami erett -.-
2015. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En 17 vagyok és egy 14 éves lányba vok szerelmes ez a korkulombség még turhető szerintem de az hogy te 24 vagy ő 14 az már kicsit durva már bocs :S
2015. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hat ez eleg kínos....

költözz el, vagy szerezz barátnőt, hozzad valot!

embergondolj mar bele 8. os még csak!!!!!

szinte gyerek...

2015. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy belé szerelmes. Csak tetszik neked és mivel ez mondhatni abnormális sokat filózol rajta, ezért hiszem, hogy beleszerettél.


Én 25 vagyok. tanár. Sok gyerek megnéz, feltűnően. Volt, hogy a kollégám szól, bizony Pistike nagyon odavan érted. Szóval sorolhatnám. De nem érdekel, nem foglalkozom egyikkel sem. Nem fancsalodnék rá egy gyerekre. :/


Férfi vagy, ő még gyerek, le kell, hogy peregjen rólad. Számodra egy 14 éves max. levegő lehet. Legyen eszed!

2015. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!