Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás06 kérdése:

Beleszerettem egy nálam fiatalabb lányba, a szülei nem engedik. Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A történet a következő.

Vagyok én (22f) és van ő (14l)

Beleszerettünk egymásba, az érzés kölcsönös ez mind szép és jó de ami most jön..

Az anyja nem engedi sőt azt mondta felejtsem el mert feljelent zaklatásért. Holott nem is zaklatom mert a lány nem mond olyat hogy hadjam békén tehet ez nem zaklatás igaz?

Ti mit tennétek?

olyan válaszokból hogy pedofil meg hasonló nem kérek!


2015. jan. 29. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
hát először is a lánynak kéne megbeszélni a szüleivel. De valószínűleg ebből a kapcsolatból nem lesz semmi..
2015. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hiába mond a lánya akármit..
2015. jan. 29. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés... csak azt tudom javasolni, hogy várj még pár évet, addig ne közeledj a lányhoz. Ez a korkülönbség most még sok, 3 év múlva már nem lenne gáz.
2015. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3év az még sok

de feljelenthet zaklatásért?

2015. jan. 29. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:

ezért mondom,hogy ennek így nincs nagy jövője.

Nem tudsz mit tenni. Esetleg beszélj a szüleivel,és mond meg nekik,hogy mennyire szereted a lányukat,próbáld valahogy meggyőzni őket. Így van egy halvány esély, de szerintem nagyon csekély.

2015. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na mindegy majd lesz valami

más nem benne leszek a tv-ben..

2015. jan. 29. 08:46
 7/10 anonim ***** válasza:
mónika só?
2015. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feljelenthet.
2015. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég beteg dolog 22 évesen 14 éves kislányhoz vonzódni. Megértem az anyját. Keress 18 év felettit. Vagy várd ki, hogy a csaj nagykorú legyen.
2015. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem jelenthet fel, jogilag nem teszel semmi törvénybe ütközőt, de elég gáz, hogy kislányokra áll fel.


Én sem engedném, hogy a 14 éves lányomat egy életképtelen, éretlen huszonéves k.rogassa.

2015. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!