Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vica02 kérdése:

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Csak szerintem gáz, hogy a 10-11 éveseknek komolyabb a szerelmi élete, mint egy 13 évesnek?? Most nem azért, mert én erre vágyok, de ez már milyen? Egy 11 éves lány és egy 8.-os fiú fekszik egymáson és csókolóznak. Mi lesz az ilyenből?

2015. szept. 13. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Neked nem kéne már aludnod? Holnap iskola!
2015. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nekik ugy a jo...
2015. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hallod...és neked? :D
2015. szept. 13. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted..

Bár nem hogy egy 11 évesnek, egy 13 évesnek se kéne szerintem ekkora szerelmi élet..

2015. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem se. Nálunk meg 11 évesen ez megy, meg a 13 éves lány ott alszik a 16 éves "pasijánál". -.-
2015. szept. 13. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

"gáz, hogy a 10-11 éveseknek komolyabb a szerelmi élete, mint egy 13 évesnek??"


kiírom szerintem facebookra.

2015. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

szerintem te csak irigykedsz...

nekem mind mondhatod, hogy dehát te semmiképp nem mennél bele az ilyen dologba, mert ha nem lennél irigy, nem is írtad volna ki a kérdést.

amúgy meg, régebb egy 13 lány, ha már menstruált, akkor már nőnek számított, és férjhez is ment. az már más dolog, hogy a mai világban ez "egézségtelennek" számít...

2015. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó hol élsz te? Araboknál? Ott adják el a gyerekeket (mert 13 évesen még az!) 3 kecskéért...13 évesen hol egészséges kihordani egy gyereket? A legtöbbjük belehal. Nem is beszélve arról, hogy érzelmileg hogy áll egy 13 éves, meg hogy beleszólásuk ebbe nincs, a férjük se kedveskedik velük. Itthon 18 évesen már előfordult, hogy valaki férjhez ment igen, az is egészségtelen szerintem, ha nem akarja mind két fél, de ha igen akkor áldásom rá. Kérdésre válaszolva: szerintem sem kéne 11 évesen a kézfogásnál tovább menni, de 13 évesen se nagyon...De ki vagyok én, hogy megmondjam kinek mit szabad? Az ő életük, csinálják csak, ez az én véleményem csupán.
2015. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sem normális, de sajnos ma már ez a "menő". Én 15 éves vagyok és nem érzem cikinek,hogy soha,mégcsak nem is csókolóztam fiúval. Hidd el kedves kérdező, felnőtt korukra kiégett szatyrok lesznek, ha így folytatják.
2015. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!