Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Most lettem középsulis

Gólyatáborban megismertem egy lányt(osztálytárs), akinek akkor megtetszettem, de akkor még volt barátnőm, tehát nem nagyon foglalkoztam az érzéseivel. -ez volt július elején-

Közben állandóan beszéltünk. Augusztus elején szakítottam a barátnőmmel, és egyre jobban ""nyomultam"" a gólyatáboros lányra. Áám Őt sajnos megbántottam, mert tényleg bunkó voltam, és rengeteg könyörögtem neki, és végül augusztus végén abban egyeztünk meg, hogy majd ahogy elkezdődik a suli, jobban megismerjük egymást, és akkor majd kialakul.


Aha.


Közben augusztus végén-miután megbeszéltük ezeket az 1.es számú lánnyal- egy olyan lány közölte velem, hogy szeret, akit 2 éves ismerek, de Esztergom mellet lakik -én Győrben- és akkor így augusztus 30-án sikerült találkozunk. (2 éve ismertem, de csak netről, akkor találkoztam vele először)

És hát a kérdésem arra vonatkozik, hogy hogyan válasszak közülük?

A távolabbi lány Tatán kollégiumos, ezáltal távkapcsolat lenne. Jó esetben 2-3 hetente találkoznánk.

Viszont az osztálytársam meg. osztálytárs._.

Tehát.. Mondjuk Őt választom, és mégse jön be, akkor még 4 évig fogjuk egymást nézni:ss

A másik meg csak simán messze van, és ez nekem nagyon nem jó.

Szóval mi alapján döntsek? Ti mit csinálnátok az én helyemben?

-a 2 lány tud egymásról nagyjából-


2015. szept. 16. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, amit kihagytam, hogy nem akarom egyikőjüket sem megbántani
2015. szept. 16. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyiket sem választanám a helyedben. De főleg nem a távkapcsolatot, annál még az osztálytárs is jobb.
2015. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben...
2015. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!