Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbáljak rá csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak rá csak barátként tekinteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki iránt érzek valamit(elmondtam neki) ő viszont csak barátságot szeretne, hogyan próbáljam meg túltenni magam rajta, és tényleg ne érezzek semmit, csak szeressem mint barátot? Aki járt már hasonló cipőben az mit csinált?

2015. szept. 20. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
F.R.I.E.N.D.Z.O.N.E.
2015. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tudom, hogy ez az..:D
2015. szept. 20. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már késő. Bejöhet neked,találkozgattok mint barát,és kész.


De attól ismerkednek kéne más lányokkal.


Velem is volt ilyen. Mondjuk mi jártunk 3 hónapig,majd maradtunk a barátságnál. A mai napig jól kijövünk,maximális a bizalom,mindent megbeszélünk egymással. Most mindkettőnknek van párkapcsolata.

Ennyi.


18F

2015. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem lehet már köztünk semmi, csak minél hamarabb túl szeretném tenni magam rajta, és tényleg ne érezzek semmi olyat..
2015. szept. 20. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
El lehet fogadni egy idő után...meg természetesen ha ismerkedsz más lányokkal
2015. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!