Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalnátok azt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok azt a kapcsolatot ahol a párotok legalább egy órányira lakik a munkahelyektől, együtt éltek viszont ő kocsival jár, ti azonban csak busszal tudtuk bemenni a fővárosba dolgozni?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy nekem nem lehet jogsim én csak tömegközlekedéssel utazhatom, ő kb. 1 óra alatt bent van a munkahelyén és ő nem is megy minden nap, 2 napot megy, 2 napot pihen. Nekem viszont tovább tartana valamivel(még nem költöztünk össze). Nem fog a fővárosba költözni, mert van egy kis házikója egy vidéki falucskában Pest megyében.

2015. aug. 24. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezen múlik egy kapcsolat,azt már megette a fene...
2015. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Hmmm... hát elvileg a szerelem mindent kibir....
2015. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
2015-ben így megy bele valaki egy kapcsolatba?:D
2015. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 óra az semmi, Bp-en utazok ennyit.
2015. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%

Ha tényleg vele akarok élni, akkor inkább munkahelyet valtanék. Ok ez nem olyan egyszerű, de vmi kompromisszum kell.

Én sem mennék a büdös zajos Pestre albiba, mikor van egy saját vidéken.

2015. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Meg kell találni azt a kompromisszumot, ami mindkettőtöknek elfogadható!

Ha ő ugyanannyit utazik, dolgozik, akkor ő nem vállal semmit a kapcsolatért, összeköltözésért! Munkahelyet nem mindenki válthat, mert ha jó munkahelye van, akkor nem könnyű ugyanolyan jót találni!

Meg kell beszélni Nektek, együtt!

(Gondolom Te a lány vagy, mert a pasik nem szeretnek változtatni a dolgaikon!)

2015. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Apám 30 éve ingázik napi 2x másfél órát, már nyugdíjba mehetne, de még mindig dolgozik, mert szereti és bírja is. Anyámmal is 30 éve vannak együtt, nagyon jó a házasságuk. Ha ezen múlik egy kapcsolat, már rég megette a fene.
2015. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy hol van a hangsúly a kérdésben. Igen a munkahelyekre be kell menni és valamennyi időbe ez beletelik naponta 2-szer, ez minden emberrel így van. A kérdés az, hogy ha kiköltözöl hozzá, akkor több idő lesz neked beérni a munkahelyre, mint eddig volt? Mert az szerintem tök lényegtelen a te szempontodból, hogy ő mennyi idő alatt ér be melózni.
2015. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Vállalnám, persze. Pest mellett egy vidéki csendes ház nagyon jó, társsal együtt. A munkamenettel meg más lapra tartozik. Sok pár másként jár munkába.

Nem is értem a kérdést. Ettől függővé tenni egy kapcsolatot?

2015. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. A férfi egy óra alatt ér be kocsival a munkahelyére, te meg valamivel több (mondjuk 70 perc?) tömegközlekedéssel, és ezért aggályos az összeköltözés? Ha ő is busszal járna, és neki tartana tovább így az út, akkor rendben lenne?

Hát, ha neked ez gondot jelent, akkor ne költözz össze vele!

2015. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!