Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek keressem egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem egy hét szünet után vagy ne?

Figyelt kérdés

A párom egy hét szünetet kért, nem ígérte biztosra, hogy egy héten belül ír, de azt mondta igyekszik. Rákérdezzek, hogy mit szeretne? Nem jelentkezett még.

L



2015. febr. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szünet 90%-ban = kapcsolat pusztulása
2015. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,ez mindig egy álcaduma a szünet.Ne keresd.Ha ennyire nem vagy fontos neki,ne loholj utána.Türelem,rózsát terem.
2015. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szünetkérést már én is alkalmaztam szakításhoz. :D

Mielőtt beszólnátok, megdolgozott érte a csaj.

Ha nem ír, akkor nyugodtan elfelejtheted.

2015. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát ha így lesz akkor "jól" járok. Sajnos az miatt, hogy keveset találkoztunk sértődékenyebb lettem, és nagyon "megfojtottam". De ha velem akarna maradni, akkor már írt volna lehet. Nem láttam már 3 hete tuti.
2015. febr. 19. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki akartam harcolni a figyelmét... hát most fújhatom.
2015. febr. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!