Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy ezek után elvárta, hogy keressem?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki után loholtam, hónapokon át... Mindig letiltott, mindig elküldött, gyakran megalázott mások előtt. Aztán egy nap, úgy döntöttem, nem folytatom tovább, egyszerűen nincs értelme. Ő kirakott egy képet egy hétre rá, amiből TALÁN lehetett következtetni, hogy nekem szól, hogy szabad a pálya, csak éppen ezek után már meg sem fordult a fejemben, hogy ez így van, ráadásul az egész belemegyarazásnak tűnt volna.

És akkor egy héttel később kiverte a hisztit, hogy milyen gyáva vagyok, hogy mikor ott lenne az esély, nem lépek, gyűlöl, stb...


Tudom, ez úgy hangzik, mintha valami 14-15 éves lányról lenne szó, de ami azt illeti, 20 éves.


2015. júl. 23. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy korban 20 éves, de agyilag nem az. Az ilyeneket jobb messzire elkerülni.
2015. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy hány éves valaki, ha az érzelmi érettsége egy kiskamasz szintjén van. Eddig elküldött, megalázott, most gyűlöl. Mégis, mit akarsz tőle?
2015. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tiszta hülye ez a kiscsaj...

Tipikusan az az eset, hogy amíg figyeltél rá, addig jól esett de nem kellettél, most hogy már letettél róla, akkor meg már hiányzik neki. Az ilyennel nem érdemes kezdeni. Egy hisztis kislány. Az meg téged állít be hülyének, egyszerűen szánalmas. Ha akarna valamit, akkor neki illene kezdeményeznie, értelmes felnőtt módjára.

2015. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem gyere össze vele, dugjad, amig jólesik, aztán dobd ki a p_csába.

Igazán megérdemli. Aztán meg ő fogja itt a férfigyűlölő szövegeket írni, csak figyeld meg ;)

25/F

2015. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Egy lány megőrül ha tudja, hogy nem kell vagy már nem kell valakinek.

Innen van az a "paradoxon", hogy az kell akit nem.kapok meg, ha megkaptam nem kell.

2015. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi egyszer megnyilatkozik az érzéseiről és elutasító választ kap, akkor onnantól kezdve nincs miről beszélni....a saját büszkeséged ásod el ezzel.

Ha a csaj úgy látja, hogy lenne benned fantázia és éppen nincs senkije az a minimum, hogy veszik a fáradságot ahhoz, hogy Ő kezdeményezzen egy randit és beszéljen az érzéseiről.

Nem kell keresned...semmi hibát nem követtél el!!!!

37F

2015. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szard le a gyp-s fejét!
2015. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen hisztis p.csát jobb ha hagyod. Tökre mindegy, mit mond.
2015. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaja.. találsz mást, ne aggódj! nő létemre mondom, hagy szenvedjen...
2015. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nem mondod :D ***** válasza:

Ó, ezt úgy meg kellene szívatni, hogy ne felejtse el soha. Tipikus hülye nőszemély, nincs mit kezdeni vele. Ezek után te leszel a hülye, ha szóba állsz vele egyáltalán :D

23/L

2015. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!