Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után keressem vagy ne?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal délelőtt miután nálunk aludt, összevitatkoztunk, csúnyán beszélt velem én meg ezért megharagudtam rá mondta hogy elmegy. Kikísértem ott elköszöntünk egymástól (normálisan) hogy majd délután beszélünk. Én nem hívtam, ő hívott rá pár órára.. én tanultam.. ez olyan 2 körül volt. Azóta nem hívott, kedvem ezek után nincs vele találkozni főleg hogy nem hívott fel, hogy találkozzunk akkor délután, hogy ne legyünk haragban.. Megvárjam míg ő keres megint, vagy felhívjam azért h mi van vele? Ne legyek f..sz hogy engem nem érdekel h mi van vele... Szivem szerint nem hívnám fel...

18L


2015. febr. 22. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ő volt az, aki bunkó volt veled. Miért keresnéd Te?
2015. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kapd be...
2015. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ő már keresett szóval szerintem hívd te
2015. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De hiszen keresett !!!!
2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hívott? :D és ott írod h ő hívott de nem vetted fel..sztem neked kellene hívni.
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma már ne keresd, legyen már benned női tartás, hogy nem rohangálsz egy bunkó f#sz után. Holnap várd meg, hogy keres-e, és ha problémázik azon, hogy te miért nem kerested őt, akkor szépen a fejéhez vághatod, hogy meg ne próbáljon legközelebb így beszélni veled. Vagy azt akarod, hogy madzagon rángasson?
2015. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akinek nem tiszta : elment rá pár órára felhívott beszéltünk.. én akkor tanultam ő is csinálta a amga dolgát.. utána filmeztem mi egymás nem nagyon érdekelt hogy hívogassam...


De azóta hívott megint ...


Aki meg azt mondja h hiszen ekresett, ja keresett csak én is kiosztottam, az miatt ahogy beszélt velem és egy sz..r telefonhívástól nem leszel elalélva.. amiben még nem is bocsánatot kért.... csak beszéltünk mert a hiúsága nehezen engedi h rájöjjön h ő volt a f..sz kettőnk közül.. köszi a válaszokat

2015. febr. 22. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján 14 évesnek néznélek.

Normális emberek ilyenkor leülnek és értelmesen megbeszélik a dolgokat. Teljesen mindegy, ki hívja a másikat.

2015. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez annál bonyolultabb mint a 14 éveseknél, h ki hivjon kit.. ;) Ez csak egy töredéke az egésznek.. a lényege h választ tudjak rá kapni.. de már am is lényegtelen, meg amugy se tartozok a "normális" emberek közé ;)
2015. febr. 22. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!