Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy már nem szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már nem szerelmes? Vagy a megszakítások által bekövetkezik egy fellángolás, ami ideig óráig tart? Lépjek ki ebből az egészből? De hiszen szeretem. és ő is.

Figyelt kérdés
Én egy életvidám, pozitív lány vagyok. Van egy párkapcsolatom 16 hónapja, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Július elejétől szinte tökéletes volt a kapcsolatunk eddig. A baj, ami felbukkant, hogy a szerelmem mindent megtett értem, én pedig próbáltam ezt viszonozni. Valószínűleg túlzásba estem, és ezáltal ő meghátrált.. Nagyon bánt ez az egész, tudom, hogy szeret engem, de nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak mindent megtenni a másikért, ha tényleg a mindenünk.

2013. aug. 10. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:

-ezek a kísebb-nagyobb megszakítások mi miatt voltak?


- a szerelmem mindent megtett értem, én

pedig próbáltam ezt viszonozni Valószínűleg túlzásba estem, és ezáltal ő meghátrált..

de

nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak

mindent megtenni a másikért, ha tényleg a

mindenünk.


Mert a másiknak ez fojtogató érzés lehet,lehet h ő olyan akinek több 'térre' van szüksége,meg amúgyís ha akármennyire is szereted,pont ezzel meg is tudod fojtani a másikat.

2013. aug. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol megszakításra van szükség, az már nem igazi szerelem, ott már gondok vannak, másképp nem kéne semmilyen megszakítás.
2013. aug. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A megszakítások egyszer a távolság miatt volt, nem tudtunk találkozni nagyon sokáig..De egyébként ebben az időben sem volt senkije egyikőnknek sem! Sőt, 2-3 naponta úgyanugy beszéltünk.. Nem érzem azt, hogy megfojtanám, szerintem az normális, hogy d.u 3kor felhívom, hogy mizujs, mit csinál éppen..
2013. aug. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!