Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudott a párom, nem először....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a párom, nem először. Mit kezdjek vele? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom,eleinte semmi gond nem volt. Egyik haverjának a barátnőjének tetszik, nekem kerek perec megmondta a lány,meg hogy nem fogja mellettem megtűrni,amihez nekem is lenne egy-két szavam. A lány cukkolta ellenem,ő pedig mint aki 20 éve házasok lennének,kereste a mentségeket miért van velem. Még neki is mindent összehordott ,pl "hugom kórházba került, nem érek rá veled lenni." Holott velem volt,de nem mondta el neki. A lány számon kérte mikor hova megy,miért találkozik velem, mintha a kutyája lenne olyan hangnemet engedett meg magának,s többször adott neki ultimátumot hogy vagy ő vagy én. Mire én beuntam és megmondtam menjen,ha nem tud értem kiállni. Letiltotta. Szónélkül. Mire a cukkolást ellenem a lány odáig kiterjesztette,hogy a szüleinek és testvérének írogatott és próbált besározni. A lány lehord minden prostituáltnak és akkor is őt védte. Láttam üzenetet,a testvére megmutatta "hívtam de nem vette fel". A párom azt mondta nem kereste,ezekszerint igen. Hazudott,mellé állt én kaptam azt " ha nem tetszik van más is,vele jobb lesz". Elvileg elküldte a melegebb éghajlatra de eddig se tette. Beavatja mindenbe, a lány meg osztja az észt ilyen milyen sz.r vagyok, egy iszákos suttyó aki a suli mellé jár.

Ő meg papucs és engedi. Állitólag nem fog többet zaklatni de jönnek a telefonjára az sms-ek hogy így szeretlek úgy szeretlek.

Én nem azt mondta ne barátkozzon vele,én is a kapcsolatunk érdekébe megpróbáltam de nem megy,hanem szóljon neki tartsa tiszteletbe hogy a párja vagyok. De nem szól neki.

Küldött a párom egy képet ahol elmondása szerint ő vezet,de tisztán látszik hogy az anyós ülésen ül. Elég távoli a kép. S a jobb vállán fut át a biztonsági öv. De ő kimagyarázta csak a kormány nem látszik. Emellett betegesen féltékeny de hát mindig az ordit akinek a háza ég.

Hazudik? Mit gondoltok? Mit csináljak vele?


2015. aug. 15. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a lány az iszákos suttyó,a buliról bulira élő ,link.
2015. aug. 15. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszól, nem olvastam végig, de mindegy, hogy fiú vagy lány, de nem őszinte. Én, ha nekem valaki hazudna, nem tudnék benne megbízni, mindegy mennyire szeretem.


Az a baj, hogy ha megis igéri neked, hogy többet nem fog hazudni neked, akkor is fog hazudni, csak óvatosabb lesz. Aki kétszer hazudik az harmadszorra is fog. :/ De ez csak az én véleményem.

2015. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem itt az ideje, hogy te adj a barátodnak ultimátumot és ne az a ringyó, nektek. Mondd meg a barátodnak, hogy ha nem fogja fel, hogy ez neked mennyire enyhén szólva is kellemetlen helyzet, akkor gondolkodjon el rajta és ha akkor is arra jut jut, hogy a másik csajt védi és nem melletted áll egy pillanatnyi gondolkodási idő nélkül, akkor add ki az útját. Lehet, hogy az elején rossz lesz, de hidd el jobb, mintha még húzódna halasztódna ez a helyzet és a végén te lennél lapátra téve.
2015. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Párom úgy állít be hogy én egy erőszakos állat vagyok,meg nem így kellene reagálnom. Én pedig megkértem egyik haverom, kezdjen el "rám szállni", udvarolni lássuk mit csinál. Nem tudom ki akart verekedni, meg írogatni neki hogy "ki lesz belezve". Mintha valami gyerekkel lennék együtt.

Emellett anyagiasnak tűnik. Azaz utolsó dolog volt pénztárcája alapján megítélnie,de "ebbe a házba én nem laknék,összeomlik, a ház is ajellemére vall,igénytelenek" ( megjegyzem én se lakok jobb körülményekben akkor mitől vagyok más. De erre nem felel, annyit bökött oda hogy h.lye vagyok ha magamra veszem.

2015. aug. 15. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ilyet soha nem mondanek a baratnömnek,hogy "aggressziv allat" :/ Nagyon sajnallak tenyleg...
2015. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy ilyen egyszerűen és egyenesen fogalmazok, de ha becsülöd magad, megszabadulsz ettől a sráctól. Ez így nem működik.
2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!