Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm hazudott. Félnem kéne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudott. Félnem kéne?

Figyelt kérdés
Nemrég volt barátnőm kirándulni 2 napot. Ma értek haza és azt mondta, hogy nem tud beszélni ma velem, mert elfáradt és lefekszik aludni. Csak, hogy hazudott, mert fent van már lassan 3 órája facebookon, képeket is lájkolgatott és mindig kiírja a facebook, hogy hány másodperce írt utoljára.(ki van kapcsolva a chatje). És elég furán viselkedett az utóbbi 2 napban. Semmi szeretlek, se semmi. Most sem kívánt jó éjszakát meg semmi, csak mint aki siet ,,majd beszélünk"-el lerázott. Ez nekem elég rosszúl esik, hogy hazudott. 4 hónapja vagyunk együtt. Eddig ilyen nem volt. Viszont most hírtelen más. Félnem kéne? Mi üthetett belé? Vagy én reagálom kicsit túl? Én 18F, ő 18L

2015. máj. 31. 21:19
 1/5 Borosta2 ***** válasza:
69%
Most vagy végigdugatta magát és azért fél beszélni veled, nehogy valami kicsússzon a száján, vagy (ami rosszabb) beleszeretett valakibe...
2015. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj ennyire hozzá, látszik h teljesen mindent elvársz tőle. De azt te is érzed h lehet h vége... mi nem mondhatunk biztosat, de jobb ha előbb gondolsz rá és kezdel el gondolkodni, hogy mi legyen stb. Jah és amíg ideges vagy/félsz emiatt, addig ne beszélj vele. Akkor fogsz tudni a legjobb döntéseket hozni, amikor higgadt leszel, végig gondolod a dolgokat és nem befolyásolnak az érzéseid. Ne kettőtökről elmélkedj, hanem csak magadról.
2015. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Igazad van. Össze kell szednem magam. Arra is gondoltam, hogy ráírok, hogy mi a franc most ez. De nem akarok elhamarkodottan dönreni. Elég nehéz magamat visszatartani, hogy ne írjak rá. Egyik baráton azt írta, hogy hagyjam most békén. Ha már nem szeret, vagy valamit tett az úgy is ki fog derülni. Meg az is benne lehet a pakliban, hogy csak csupán rossz napja van, akkor meg szívok, ha számon kérem és kiderül, hogy nem nincs semmi baja.
2015. máj. 31. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon ragaszkodó vagy hozzá és a 2 nap alatt mivel picit elszabadult tőled szeretné továbbra is picit az egyedüllétet.Semmiképpen ne írj rá hogy "mi a franc van vele" csak vita lehet ebben az esetben.

Ha már télleg nem szeret hanem valaki mást...Akkor se írj rá hogy "mi a franc van vele" mert elhajt a ge*ibe egyből.

Várj 1-2 napot majd vigyél neki valami ajándékot és éreztesd vele mennyire fontos meg szereted.Ha az a helyzet amit először írtam akkor már tuti várt is rád és örülni fog.Ha amit másodjára írtam akkor...ezvan.De legalább lelkiismeretfurdalása lesz. ;) És télelg mindent csak higgattan.

2015. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mustang93 válasza:
Hú, ugyanezen a storyn mentem át én is. 18 voltam szintén. Viszont a mi mesénknek csúnya vége lett. Megcsalt. Lehet, hogy túlreagálod, de ilyenkor szerintem mindenre fel lehet készülni. Menj oda hozzá, nézzen a szemedbe, és mondja el, hogy mi van. Ha megcsalt, adj egy pofot neki helyettem is. :)
2015. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!