Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Szeretem még az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szeretem még az exemet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 18 éves lány vagyok kb 2 éve jártam egy sráccal szép szerelmet megéltünk ha lehet ezt írni , ő volt életem nagy szerelme dehát elmúlt .. meguntuk egymást .. vagy lehet csak én őt hisz még fiatalok voltunk/vagyunk ő 2 évvel idősebb nálam , nekem is volt egy pár srác az életemben ő utána ( egyikkel sem feküdtem le) és neki is volt pár lány utánam .. aztán egy lánnyal 1,5 hónap után összeköltözött , állítólag a lány nagyon hasonlít rám , elkerülhetetlen hogy találkozzak "velük" mert az unokanővérem és a srác báttyája együtt vannak és nemrég született egy kisbabájuk akit közösen viszünk keresztelni az exemmel , nagyon felkavar ha látom az exemet mert megbántam hogy így alakultunk és már nem tudok semmit tenni hogy együtt legyünk mert hát neki ott van a másik lány , összevagyok zavarodva úgy érzem hogy nagyon szeretem és szinte mindíg sirok mert tudom hogy soha nem fog úgy szeretni engem senki mint ő és énsem fogok mást , de amikor ránézek akkor olyan mintha a szemünk beszélne hellyettünk és olyan mintha még mindíg szeretne , lehet hogy a felejtés miatt lett komoly kapcsolata? most tényleg szeretem vagy ez csak fellángolás? neharagudjatok ha helytelenül írtam vagy összevissza.. köszi a segítséget:)

2015. okt. 4. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem és soha nem is volt az. Azt írod, hogy meguntátok egymást, fiatalok voltatok, és elmúlt. Most, hogy nem látod a srácot összetörve és úgy néz ki, hogy kihevert téged - visszasírod. Gyakorlatilag az történt, hogy visszanyalt a fagyi, mert nem találod a helyed más srácokkal és most mégis kellene a "megunt" régi vissza, de Ő boldog. Többet akartál és semmit kaptál... Így jártál.
2015. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!