Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engeszteljem ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Két napja összejöttem egy lánnyal és tegnap este össze is vesztünk.Én voltam a hülye és egy szituáció miatt kezdtem el veszekedni vele,ami nekem szarul esett,de belegondolva nem volt igazam.Ma hívtam ki,hogy beszéljük meg,de azt mondta dolga van.A kirakatban nemrég látott egy gyűrűt amit mondott,hogy tetszik neki és az anyukájától azt kéri szülinapjára.Arra gondoltam megveszem neki,de ez is egy elég problémás dolog.Lehet nem is fog találni az ujjára és potyára adok ki pénzt rá.Szerintetek hogyan lehet egy ilyen sz#r szituációt helyre hozni?
2015. okt. 5. 16:14
 1/1 anonim válasza:
mond meg neki hogy sajnálod is tudod hogy hülye voltál, és vigyél neki virágot, vagy küldj postással és irj rá cetlit
2015. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!