Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy csináljátok? Hogx...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csináljátok? Hogx lenne jobb?

Figyelt kérdés
A barátommal csak félmeztelenül vagy egy felsőben próbáltuk a szexet de nem nagyon állt fel neki a számmal segítettem de nem sokáig tartott.teljesen ruha nélkül kellene vagy mi lehet a baj?

2015. okt. 5. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szüzek vagytok?
2015. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem izgult fel eléggé. az enyémnek pl már egy ruhában történt kicsit hevesebb, csak tapis meg simis csókolózástól áll.

izgasd jobban :) vagy máshogy. találd meg, mi izgatja őt.

2015. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rögtön a szexeléssel kellene kezdeni, hanem a pettinggel. Először csak csókolózzatok, simogassátok egymást. Lehet, hogy amiatt nem áll fel neki, mert izgul, hogy valamit elront szex közben. Beszélgessetek sokat, és izgassátok egymást kézzel-szájjal, és vetkőzzetek le teljesen! Hogy meg tudjátok ismerni és csodálni egymás testét, plusz felfedezni az erogén zónákat.
2015. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ülj rá popsival, hadd szóljon a végbélbe a móka!
2015. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem túl jó az se ha egyből a száddal kezded. én se lennék szerintem nedves egyből ha rám rontana :D

de attól pl igen ha simogat előtte, csókolgat. (és nem csak a számat). ha csókolja a nyakam, a mellkasom, a mellem, a hasam, a lábam, minden testrészem :)

és szerintem a fiúnak is jobban tetszik ha előtte így izgatod. :) utána mehet szájjal is :D vagy ha eléggé feltüzelted már őt is, magad is, mehet a szex :)

2015. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!