Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.B.K. kérdése:

Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki megölelt nyári Conon. Velem volt az egyik barátnőm is (na jó,valójában én voltam velük :D) és minket: "hobbitkáim"-nak becézett...vett nekünk sushit..és nagyon látszódott rajta,hogy szerelmes a barátnőmbe. én elmentem még egy kis sushiért a "társaságnak" (4 lány és 2 fiú) és a barátnőm írta valamelyik nap,hogy én amíg oda voltam addig a fiú azt mondta,hogy szerinte tök szép vagyok és blokkolna(szerintem tudjátok mit jelent)...deh szerintem a mondat 2. felét nem gondolta komolyan. és...még van itt valami...de azt inkább screenshootolom. amúgy a fiúval facebookon is beszélgettem 3 órát. és conon is voltam vele 9 órát. kedves,jófej,vicces,aranyos,perverz(NAGYON perverz)

[link]

[link]

[link]



2015. okt. 8. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah..az elfelejtettem odaírni, hogy a fiú 14 éves :DD..min én :3
2015. okt. 8. 21:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah...tudok írni :DD *mint én
2015. okt. 8. 21:08
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nem véletlenül ölelt meg, és becéz össze-vissza, és cseteltek órákat. Úgyhogy valószínűleg bejössz neki :) sok sikert!!
2015. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Biztosan szerelmes beled ha neked is tetszik akkor valahogy jellezd neki de... azert vigyazz vele mert aza b*sz*s az azert kicsit meg durva
2015. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni aztán annyi.
2015. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek amit az első képen linkeltem..az mit jelent? :oo Megdugni?! Dehát még csak 14 évesek vagyunk..biztos nem gondolta komolyan :DD :oo
2015. okt. 8. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Akinek van még valamilyen véleménye, az nyugodtan írja le ^^
2015. okt. 9. 15:12
 8/9 A kérdező kommentje:
jah..amúgy az elfelejtettem odaírni h 3 hónapja letiltott..mert kicsit idegesítettem...kb. minden nap írtam neki 1 sziát...most nem tudom eldönteni h utál-e vagy érez.irántam valamit...
2015. okt. 12. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Na lett valami? :)
2016. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!