Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen összezavar. Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavar. Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam akinek eddig a legjobb barátnõm tetszett de mostmár állítólag nem... Mi régebben nagyon jó barátok voltunk viszont idén nem nagyon beszéltünk majd az osztálykiránduláson puszilgatott flörtölni próbált majd este konkrétan a falhoz nyomva akart megcsókolni... Abban a 2 napban rettenetesen nyomult meg minden viszont azóta rettenetesen bunkó tud lenni velem viszont néha odajön és békülõ öleléseket kér.... Egyre jobban összezavar azt se tudom hogy õ mit akar tõlem és azt se hogy én mit akarok tõle...
2015. okt. 15. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kapd El es beszeljetek meg a dolgot. Mond meg neki,hogy dontse el mit akar. Egy lehetoseget toled vagy azt,hogy megutald mert a bunkozassal csak azt eri el.

18/L

2015. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!