Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? Teljesen összezavar. ( hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval a párom (f) két héttel az egy éves fordulónk előtt szakított velem (l) egy heves veszekedés közepette ami egy haverja miatt volt,azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Azt állította hogy már vagy egy hónapja úgy érzi, hogy nem szeret de mikor rákérdeztem, hogy ekkor meg akkor szeretett e még akkor azt mondta hogy igen és így egyik szavával ütötte a másikat. És az a legdurvább, hogy és azt hittem minden rendben van és eddig mindig megéreztem ha valami baja van de most nem mert azt azért észreveszi egy nő. Már ez furcsa. Szóval azóta tartjuk a kapcsolatot és néha tök bunkó néha viszont flörtölget velem meg úgy elbeszélgetünk mint régen. Ha találkozunk akkor ad a homlokomra puszit meg magához szorít hagyja hogy puszilgassam. És még mindig megesz a szemével! Úgy néz rám mint régen és megőrülök mert én nagyon szeretem és nagyon küzdök érte és tudom hogy hibás vagyok mert nagyon hisztis vagyok és féltékeny és iszonyatosan ragaszkodó de felismertem és elkezdtem változtatni a dolgokon és már fejlődtem is szóval erre se foghatja. És mint ma kiderült elvileg tényleg a haverja miatt szakítottunk mert rajta vesztünk össze olyan nagyon mert teljesen másra akarta rávenni mint amit velem megbeszélt én meg nem vagyok rá büszke de kutakodtam utána. Megbízom benne csak a haverjában nem mert mindig csak a bajt csinálja és mindig miatta veszünk össze mert leszarja, hogy a haverjának nője van. A lényeg, hogy én nem értem mert azt mondja hogy hiányzom neki meg hogy együtt legyünk mint egy pár meg hogy szomorú és egész nap csak unatkozik nélkülem. Ma is nagyon kedves volt velem úgy viselkedett mint ha együtt lennénk. Most meg chaten teper mert direkt nem írok neki semmit de ő ír szóval tényleg nem értem. Szerintem ő se tudja mit akar. Én tudom hogy őt akarom és valahogy érzem, hogy szeret. Lehet naivnak néztek de érzem és nem azért mert érezni akarom hanem csak tudom hogy szeret még. Szerintetek besokallt és idő kell neki? Vagy én nem tudom. Azt mondta lát még esélyt kettőnkre. De mégse ad esélyt hogy megjavítsuk a dolgokat. Gáz hogy én futkározom utána de én még mindig vele akarom leélni az életemet. Szóval mit tanácsoltok? Bemesélem magamnak, hogy ilyen jeleket ad nekem? Az baráti társaságaink szerint biztosan kibékülünk. Jó nekik hogy ennyire biztosak a dologban :D Csak egy esélyt kérnék tőle, mert már tudom min kell javítani és nagyon jól megvoltunk mindig is a veszekedések ellenére is, együtt tervezgettük a jövőnket stb. nemrég még meg akart halni annyira szerelmes volt belém és ez nem múlik el egy nap alatt. nem vagyok a legtökéletesebb barátnő de mindennél jobban szeretem és mindig csüngtem a szaván szóval ilyen ügyben egy szava nem lehet. és még mindig mindent megtennék azért hogy visszakapjam mert szeretem őt és szükségem van rá és boldoggá akarom tenni mert tudom hogy boldog volt velem! Egy férfi így viselkedik a volt barátnőjével ha már nem szereti? ja és nincsen másik nő a dologban ez biztos :) előre is köszönöm a válaszokat! remélem megtudjátok fejteni a logikáját!

2014. szept. 15. 20:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de naaagon hosszu... :(
2014. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
sajnálom, próbáltam rövidre fogni :(
2014. szept. 15. 20:49
 3/34 anonim ***** válasza:

Én végigolvastam.

Szerintem egy kis idő kell neki, lehet hogy haragszik rád a veszekedés miatt. De az is lejön,hogy szeret. Nemhiszem hogy lenne félnivalód, kifogtok békülni.:)

2014. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Az nem jó, hogy a barátjára jobban hallgat, mint rád.

Elmondanám a barátnőimnek a dolgot, kikérném a véleményüket (ők jobban ismernek titeket).

Az látszik, hogy nagyon szereted.

2014. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
el sem hiszed hogy mennyire meg tudok nyugodni attól ha bárki azt mondja hogy vissza fog jönni! :) nagyon remélem, hogy visszajön! :) köszönöm szépen! :)
2014. szept. 15. 20:53
 6/34 A kérdező kommentje:
kikértem a véleményüket :) már vagy ezerszer :D és mind azt mondják hogy nyugodjak meg ők se hiszik el hogy nem szeret mert látják rajta és tudják, hogy ami köztünk volt/van az nagyon ritka így elsőre. a (volt) barátom barátai szerint is ki fogunk békülni :)
2014. szept. 15. 20:55
 7/34 anonim ***** válasza:

Élőbe is ennyit beszélsz, és még rövidre is fogod magad? :D

Pillanatnyi hiszti amúgy. Nálunk elő szokott az ilyen fordulni. Ha ír meg keres, puszilgat akkor ne izgulj a dolgokon. Ezután még erősebb lesz a kapcsolatotok. Ja és ne kutakodj utána, meg ne akard megmondani mit csináljon :P 23f

2014. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
igeen hajlamos vagyok a sok beszédre :D és ezen a ne én mondjam meg mit csináljon problémán már én is elgondolkoztam és tudom hogy ez az egyik legrosszabb tulajdonságom sajnos de már belementem hogy elmenjenek ketten sörözni és ebből a haverja egy buliba akarta elvinni ahol kb az összes suli beli lány ott lett volna a korosztályukba és hát tudom milyenek a fiúk lányok ha isznak és nem örültem neki főleg hogy megbeszéltük hogy buli tabu külön mert ugye az a normális, hogy buliba együtt mennek a párok mert fiú nem fog fiúval táncolni más lánnyal meg ne is akarjon :D de már kezdtem fejlődni! :D
2014. szept. 15. 21:00
 9/34 anonim ***** válasza:
Biztos feltűnt, de bárhol, bármikor fel tud állni :D Ha érted mire gondolok...ha akarna máshol is megtudna csalni, buliba meg lehet csak a zene meg pia miatt is menni :) Nyugi, szeret csak kicsit "észhez akar téríteni"
2014. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
de utál bulizni és táncolni és nem az ízlése a discozene :D és haverral beszélgetni se egy ideális hely ahol üvölt a zene :)
2014. szept. 15. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!