Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy járjunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy járjunk?

Figyelt kérdés

Nemrég elmondtam a srácnak,hogy szeretem (személyesen) és ő azt mondta tetszem neki.Viszont ennek előzményei voltak.2 éve egy pár voltunk,csak jött egy lány aki miatt szakítottunk,de én azóta is szeretem.Ezt el is mondtam neki,de nem történt semmi különösebb változás.Megtudtam hogy tetszem neki,de nem akar járni.De ez engem nagyon zavar,hiszen minden más lány állandóan legyeskedik körülötte és ez őt nem igazán zavarja.El szeretném érni,hogy újra együtt legyünk.

Szerintetek,hogyan csináljam?


2015. okt. 15. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy.Nagyon ègő,hogy loholsz utàna,mint egy pincsikutya.Persze,tetszel neki,hisz jàrtatok,de biztosan nem szeret màr.Màsèrt elhagyott.Nem igaz,hogy nem veszed èszre,mennyire megalàzod magad.
2015. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából nem loholok utána..szerintem..

Szimplán beszélgetni szoktunk,nem járkálok utána,nem vagyok állandóan a közelében.. barátként viselkedem.. persze párszor beszélünk a kapcsolatunkról..

2015. okt. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!