Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy járjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy járjunk?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú az osztályomból akibe szerelmes vagyok. A baj csak az hogy van 1 idősebb barátnője, de én nem tudom hogy ki csak mondták.

Órán észrevettem hogy engem nézett, akkor ez talán azt jelenti hogy tetszek neki?

Hogyan hódítsam meg?


12/L


2010. szept. 29. 20:11
 1/4 Moszuke ***** válasza:

mit kell ezen ragozni?

foglalt = ájjá le!


de ha neked ez nemgond... akkor azzal sincs bajod hogyan hódítsd meg. kihívó ruhák, alámarkolsz neki szünetbe, leszopod egy mp3 lejátszóért, ilyesmi.

2010. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jajj istenem,hát igen 12 éves vagy:) Lehetsz valakibe szerelmes, de inkább tanulj. 12 évesen annak a fiúnak sincs barátnője, csak ilyenkor a fiúk ezt találják ki hogy "menők" legyenek, vagy ha már egy kicsit is jóba van egy csajjal, már azt hiszi hogy járnak:S Nem jár az senkivel! Egyébként meg attól hogy rádnézett, attól még nem biztos hogy szeret. Az embernek azért van szeme hogy nézzen:) De ha többször észreveszed hogy stíről, akkor talán lehet valami...

Amúgy meg egy tizenkét évesnek még nem kell hogy legyen pasja! Ráér az később is:) Majd ha nagyobbak lesztek, és egy kicsit érettebbek, akkor talán járjon ez a fejedbe! De most még készülj a matekdogádra! :D

2010. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocs nem írtam le mindent!


Tudjátok attól, hogy 12 éves vagyok, lelkileg és testileg is érettebb vagyok, ugyan úgy ahogy az a fiú akit szeretek.

Én már régen megtapasztaltam az élet gondjait, mivel 4 éves voltam amikor a szüleim elváltak, és itt még nem csak maga a válás volt a gond, hanem mind a két szülővel külön-külön megvolt a bajom.

Na ebbe nem is szeretnék jobban belemenni, de a légyeg, hogy elég érett vagyok.

És attól, hogy én a szerelemmel foglalkozom 5-ös tanuló vagyok.

De van barátnője én ma láttam őket együtt, de elég fura szituban, éppen veszekedtek, de azt hiszem szakítottak, de ez nem bíztos.

Ja és nem csak úgy néha-néha rám néz, hanem hosszasan bámul.

És én már elég érettnek érzem magam egy kapcsolathoz.

Na erről ennyit! :)

2010. szept. 30. 19:29
 4/4 anonim válasza:

20:28 vagyok.


Sajnálom ami a szüleiddel történt, és tényleg lehet hogy érettebb vagy mint egy tizenkét éves:) Csupán azt tanácsoljuk, hogy ne menj bele ilyen hamar egy kapcsolatba, mert ha ilyen hamar "eladod" magad a fiúknak, akkor ők csak játszani fognak veled, ne feledd, hogy az ilyen 13-14 évesek kapcsolata tényleg ilyen tiniszerelem. Csak élvezik hogy lesmárolhatják egymást, meg hogy a többiek előtt milyen menőek hogy van már nekik csajuk/pasijuk. Az ilyen "szerelemből" nem lesz a végén semmi, csak járnak egy-két hónapot, aztán csá! Tapasztalatból mondom, mert a mis sulinkba is van ilyen, ismerem is az egyik lányt, akivel ez megtörtént. A fiú csak játszott vele, a csaj meg szerette, persze hogy a fiú szakított vele egy hónap után:(

De tessék, itt a te példád az ilyen kapcsolatokra: Azt írtad hogy veszekedni láttad őket. Ha ez tényleg így van akkor elmondom neked hogy azok néhány nap múlva szakítani fognak, mert még túl kicsik a járáshoz:)

Ha tényleg szokott nézni, akkor próbálj meg vele sokat beszélni,ilyenkor ha tényleg szeret, akkor a fiúk néhányszor elszólják magukat, (hidd el, nekem már elszólta egy-két ember magát) és akkor megtudod hogy szeret-e. Ha egyre többet hülyéskedtek, akkor hátha megkérdezi tőled hogy járnátok e. De én ezt nem tartom helyesnek, de ha ezt akarod... Sok sikert!

2010. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!