Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy járjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy járjunk?

Figyelt kérdés
van1-lány az iskolámban elöször csak barátként gondoltam rá közbe joban meg ismertem és bele szeretem én ezt má a tudomására hoztam akkor 1-elsönek má amikor még csak tecet akkor azt mondta hogy most nem tud egy fiura se ugy gondolni pasi szinten idö kel neki mert 1-és fél éves kapcsolata volt de szakítotak a fiu szorakozot vele mindig de aztán szakított a fiúval és én hagytam idöt neki aztán mű amikor egy re joban rá gondoltam éreztem hogy má kezd kialakulni valami mert át ölelt meg oztot velem mindent meg hát mondta hogy fontos vagyok neki én azt hitem sinen vagyok ujra rá kérdeztem és erre ö anyit mondot nem tudjah idö kel neki mondtam neki én má nem várok ideje egy igent vagy egy nem et mondani és ö nemet mondot azt mondta ö a régi fiuját szereti stb aztán ösze jotek 2napra rá szakítot a lány vele mert má nem szereti azt mondjah tul sokszor el játszota a srác a bizalmát és mi meg egyeztunk hogy barátok leszunk de én töbet akarok mint barátság má elöszor ugy tudta meg hogy én mit akarok mert én nagyon dicsértem hogy szép a szeme jol nézki meg ilyenek stb és akkor kérdezet rá hogy én ugye töbet szeretnék mint barátság mondtam neki igen ö erre nem mondot se nem met se igent ez voot az elsö 2-ádra má nem et mondot a csaj egy ével idoseb mint én 16vaok
2011. febr. 17. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez a fogalmazás borzasztó.

16 évesen már tudnotok kéne, hogy mi az mondat, és milyen írásjelek vannak, illetve hogy hogy kell helyesen írni, nem?

Csak mert egyszerűen nem bírom kibogarászni, hogy mi a helyzet. Ha esetleg leírnád szépen, mondatokba tagolva, sokat segítenél nekünk! Köszi!

2011. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na először is tanuljál MÁ (már) meg írni...:D

(na jó nem szenyózok)


A válaszom: Ez a lány szereti ezt a srácot, de mint ahogy azt te is írtam "má" nem tud benne megbízni. Itt jössz te a képbe, hívd el őt valahova, akárhova. Talán egy étterembe, vagy egy romantikus helyre. Ott meglesz a hangulat. Szerintem nem vagy neki közömbös, mivel foglalkozik veled. Tehát a lényeg: Hívd el randizni, és adj neki max 1 hónapot, és ha nem jön össze akkor: hagyjad "má" (már) Na sok sikert.

2011. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt nem értem. Írd már le normálisan megfogalmazva és szívesen segítek.
2011. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na még jó, hogy én kitudtam bogozni :P ... Amúgy szerintem tud ő írni, csak lusta volt és gyorsan akarta.... néha velem is így van..=)
2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi. és bocs a helyes írási hibáért de gyorsan irtam és azért van.

na helyzet szerintem se vagyok neki közömbös de akármikor probálom elhívni valahova sose jön el mindig vagy fáradt vagy pedig szarul van van valami ki fogás de ha közömbös lenék neki akkor nem is fogozna velem nem ugy hogy ölelés meg ilyenek nem?amugy meg ö maga mindta hogy fontos vagyok neki és én azt nem értem akkor mért nem jön el velem sehova szerintem azért mert fél attol hogy csalódni fog szerinted?

2011. febr. 18. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy srác, aki nekem nagyon jó barátom, folyton hív mindenhova. Tavaly járni akart velem, de mondtam, hogy nem és barátok maradtunk. Azóta is hív mindenhova mindig van kifogásom, de én sose engedem neki, hogy megöleljen, mert még elkezdeni reménykedni. Teh. összefoglalva: Vagy nincs kedve veled menni, vagy nem jössz be neki, vagy bejössz, és fél veled menni. Ahogy már tanácsoltam vidd el valahova..... mááá :D (ezt muszáj volt, boccs)
2011. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ö köszi szépen mindenkinek a válaszokat. amugy meg nem lene kicsit ciki ha 16 évesen étterembe viném?én olyas mire gondoltam hogy sétálunk beszégetünk stb.. eddig minden lánynál be jött de ö vala hogy kivétel má nem érdekel amugy össze vesztünk én nem fogok meg alázkodni neki az biztos többször ígyis annyiszor bocsánatot kértem töle apróságok ért!most má leszarom!
2011. febr. 21. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld má(R) Na figyelj, ha nem érdekel annyira, akko hagyd a francba.... Találsz majd másik lányt, de ha érdekel, akkor vidd el étterembe.... nem ciki... Lehet, hogy szereti a kicsit "komolyabb" helyzeteket... talán ez majd bejön, ha meg nem, akkor hagyd...
2011. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ok

de figyelj és öszintén mond meg a véleményed álandóan valami hülyeségen ösze vesztünk és bocsánatot kértem töle kibékültünk de sose jött se hova akár mikor hívtam valahova aztán most megint ösze vesztünk de pár nap után ma egyszer csak oda jön meg puszil ahogy szokott köszöni mi az elsö kérdése hogy vagy?a második meg van e 1-szál cigim?ez nekem naon szarul eset hogy ez volt a második kérdése de aztán a 3-dik meg az hogy el kisérem e a buszá hozz én meg nem et mondtam neki hogy nem mit csináljak én ott a busznál! mert haragudtam rá ezért. de most szerintem ez a lány csak szórakoz na velem meg ki használna nem?én nem tom nem így ismertem meg ez ellöt de ezek szerint nem jól ismertem meg amugy szöke haju zöld szemü. én aztat meg fogadtam töbet én nem fogok meg aláz kodni elöte

2011. febr. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!