Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet? Komoly valaszok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Mit jelenthet? Komoly valaszokat szeretnek kerni mert nagyon fontos nekem.15/L a fiu 17/F

Figyelt kérdés
Van egy fiu,aki tetszik nekem, sokat nezett o is ebbol gondoltam hogy kolcsonos a szimpatia. Aztan rairtam, tok jot beszelgettunk , ismet rairtam es megintcsak sokat beszelgettunk es egy csomo szemelyes infot adott magarol.Ugy gondoltam varok egy kicsi higy leilepedjenek a dolgok. Kizben jott egy lany akirol azt hittem a csaj...ezutan kiderult hogy nem. A srac haverja folyton nezett es o is. Rairtam harmadjara de nem valaszolt masnap iszonyuan sokat nezett , keresett a tekintetevel , elpirult ha ranezzem es zavarba jott. Mar itt se ertettem higy akkor miert nem valaszolt. Majd hagytam egy par napig a dolgot . Ezitan feltoltott egy tájképet amj hyonyoru volt es kommenteltem hozza de csak annyit hogy cool . EZT KKTOROLTE , masnap pedig szindarabot adtunk elo, es kozben engem nezett o is es a haverja is es nagyban diskuraltak. Mkkor egyedul voltam a szinpadon es beszeltem, a baratnom mondta hogy azt sugja oda a haverjanak hogy jee, ez tud beszelni?.. ez most mit jelent? Miert mondta ezt? Lehet hogy az a baja hogy nem mentem oda hozza hanem csak facebookon beszeltem vele? Segitsetek.Mit tehetnek?

2015. okt. 22. 17:04
 1/9 anonim válasza:
Biztos hogy ne menj oda majd ő oda megy ha valamit akar,beszélj vele akkor facebookon tovább,miről beszélgettek ott?Lehet hogy nem is azt mondta csak a barátnőd elértette.Gondolom súgta neki.Majd kialakul.Biztos szimpi vagy neki ha szemez veled,meg ha ír.Ne nyomulj várd meg még ő lép!Légy büszke mert te egy csaj vagy!Még ha manapság már nem is fontos hogy lány vagy a fiu kezdeményez de várj,mert egy lánynak sokkal égőbb faképnél maradni mint egy srácnak.Miről beszélgettek?
2015. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Írd le egy papírra , hogy tetszik neked + még pár kedves szót esetleg fújd le valami parfümmel és tedd a táskájára vagy valahogy juttasd el hozzá :D
2015. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Na most melyiket fogadod meg?
2015. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Es 2. Koszonom! 1. A szemelyes dolgairol beszelgettunk arrol hogy hogy van milyen volt a napja es hogy mik a kedvenc dolgai plussz rakerdeztem h nm zavarom e es azt mondta h nm... de , en nm tudom, valahogy akkora ellenszenvet ereztem ebben a mondatban.. :( 2. Koszi de megjobban nm akarom lejaratni magam... elso kezdemenyezesnek penge de ezek utan :( DE MOST KIDERULZ H A MONDATOT NM RAM ERTETTE...bar ez nm valtoztat semmin XD
2015. okt. 22. 22:37
 5/9 anonim válasza:
Ugye ugye modtam hogy nem biztos hogy azt hallotta de látod nem is rólad beszélt. Ha személyes dolgokról besuéltek az jó. És ő is vissza kérdez? Érdekli mi van veled? Miaz hogy ellenszenv szerintem ha ugy godolnáegírná hogy kopj le vagy szimplán nem válaazolna. Ne képzwlődj ez butaság!
2015. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oke koszonom, csam mostanaban annyira nm ad egyertelmu jeleket....teljesen zavarodott vagyok...mit akarhat? Es egyaltalan miert torolte a komimat?mert tuti direkt volt
2015. okt. 23. 09:48
 7/9 A kérdező kommentje:
A masik hogy ugye 3.jara nm irt vissza!viszont a suliba folyton mustralt masnap....olyan dolgokat tesz amik logikailag utik egymast
2015. okt. 23. 09:50
 8/9 anonim válasza:
Mert tetszel a haverjának is,nem tudom várj és ugíy is kifog derülni hogy lesz e valami.Ezért írom hogy te ne kezdeményezz.Picit légy türelmes tudom nehéz,de néha muszáj.
2015. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!A haverjanak van csaja :D de varok, talan most ez a legjobb
2015. okt. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!