Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok 10es skálán mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 10es skálán mennyire lennék jo barátnak?

Figyelt kérdés

Kb170cm magas vagyok átlagos testalkatu barna a szemem 5cm es barna hajam van .

Szeretem a Kárpátiát, Hooliganst és az Imagine Dragonst.

Barátaim nincsenek. Kedvenc filmem:v mint vérbosszu

Kedvenc konyvem: Orhan Pamuk Az uj élet.

Kollégista vagyok hétkoznap a várost járom. Hétvégén kockulok.


2015. nov. 1. 02:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Háttt... ha belső tulajdonságot is írtál volna akkor könnyebb lenne, mert ez így nem oly könnyű. Hány éves vagy? Egyébként ha irnál néhány belső tulajdonságot, akkor 10-et adok. De ezt nem lehet igazán pontba mérni.
2015. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy fel pacsi jar a Karpatiaert
2015. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy fel pacsi jar a Karpatiaert.
2015. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A zenei stilusodat adom. Pacsi.. A kockulasert viszont vissza is kérem.
2015. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a zenék miatt már a haverom vagy, de a kockulás tényleg elront sokmindent.

meg szeretek olyan társaságokba járni ahol sok a fiu, de mégis egy fiuval megyek,és barátkozhatok másokkal.

amugymeg az határozza meg hogy mennyire lennél jó barát,hohgy mennyire vagy segitökész, barátságos és megbizható.

2015. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%

Nullás vagy nálam a skálán.

Amúgy meg mi a túróért érdekelnek random emberek véleményei pont egy ilyen szubjektív témában? Megnyugtató, ha azt írom, hogy ellenben a Manyikának nagyon is bejössz, és meg akar ismerni?

A magasságod, a haj és szemszíned nekem nem favorit. A zenei stílusod nem szimpatikus, az igánytelen, havonta mosakodó koszjancsikra asszociálok belőle. A filmed erőszakos az én ízlésemnek. A kockulás, meg egyenlő a lustasággal. (Khm...a férjem is csak a gépet nyomogatja, de ő nem játszik. Te igen?)

Volt neked egyátalán már barátnőd? Mert ezek, amiket felsoroltál nagyon nem számítanak egy-két hónap után. Inkább az, hogy mennyire vagy kompromisszumkész, mennyire tűröd a neked hisztinek tűnő női jajongást, képes vagy-e emléklezni a csajod barátnőinek nevére, kinyitod-e a párodnak az ajtót stb...

2015. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert még életemben nem volt barátnőm és most találkoztam valakivel, aki tetszik. Sajnos nen tudom mennyi esélyem lehet nála. Igy legalább lesz mihez mérnem magam.

Udvariasnak tartom magam, de sajnos a névmemoriám nem a legjobb. Segitek ha kell. Nem szeretem a Kivagyok, mivagyok embereket. Nem nagyon vagyok lusta dolgozok ha mondják ha nem de ha nincs feladat akkor nem keresek, hanen elkezdek filmet nézni.

2015. nov. 1. 10:31
 8/12 A kérdező kommentje:
14/f nov4. én leszek 15
2015. nov. 1. 10:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Elég megbizhato vagyok, vagy elfelejtem (az esetek90% a) de ha eszzemben van sem mondom el.
2015. nov. 1. 10:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz. Csak azért adok 10/8-at, mert személyesen nem ismerlek, de a leírtak alapján teljesen rendben vagy :)
2015. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!