Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyiket szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket szeretnétek inkább barátnak és miért?

Figyelt kérdés

1:

Bulis társaságban inkább csöndes, nem "verseng" a szóért, nem mond frappáns és laza dolgokat, bár Ő maga humoros természetű. Ilyen környezetben alacsony energiaszintűnek tűnhet a többiekhez viszonyítva. Ehelyett a nyugodtabb, mélyebb témákat, beszélgetéseket kedveli, ott viszont mindig Ő vezeti a beszélgetést. Ilyen módon el tud cseverészni akárkivel, könnyű megnyílni neki, igazán szeretik az emberek, minden korosztályból. Az érettebb emberekkel jön ki jobban, mivel Ő is komoly gondolkodású.


2:

Bulis társaságban Ő dominál: Pörög, laza, és nagyszájú, Ő a legidétlenebb a csapatban. Folyton meséli a történeteit. De ez nem jön le bunkóságként, mert nagyon művelt, értelmes. Őt is szeretik az emberek, sokkal jobb hangulatot tud csinálni, mint a másik srác. Vele is lehet komolyan beszélgetni, érett gondolatai vannak emellé.


Melyik hangzik jobban? (Én az első vagyok egyébként.)


2014. aug. 29. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a két kategória van! Nagyon felesleges általánosítani!
2014. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez a kettő érdekel, melyik a szimpibb. Különben igazad van.
2014. aug. 29. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
1.
2014. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint ha a kettő közül kellene választani, akkor az elsőt szeretném!(:

Nehezen tudok megnyílni embereknek sőt...nagyon nehezen. De viszont aki tesz is érte és érdeklődik, annak sokkal könnyebb. 14 évesen már szinte néztek 20 éves felnőttnek is mind gondolkodásilag mind külsőleg.(: Nem akarom fényezni magam csak mondom hogy tudd!((:

2014. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a második jön be jobban. Valószínűleg azért, mert én egy kicsit csendesebb vagyok, és egy csendes sráccal ne igazán tudnék mit kezdeni.

De ez a két leírás nagyon durván általánosít :)

17L

2014. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. de a 2.-al sincs semmi gond!:D
2014. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Csendes, visszahúzódó, szótlan természetű vagyok szóval inkább a második de csak akkor ha tényleg tud éretten gondolkodni!
2014. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Bulis társaságban" elgurul a 2., de még ott is inkább idegesítő és fárasztó. Barátnak, társnak csak az 1., az introvertált - akik amúgy is bensőségesebb, tartósabb kapcsolatokat alakítanak ki, mint az 2. extrovertált személyiségek.
2014. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindkét típust imádom. :D

Ha úgy kéne választani, hogy kivel járnék, akkor az első az egy főnyeremény, a másodikat inkább havernak tudnám elképzelni.

2014. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Továbbra is jöhetnek még!
2014. aug. 29. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!