Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy azzal éld le az életed, akivel összejöttél 18 éves korodban? A fiú 2 évvel nagyobb.

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges.

19F

2015. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges.
2015. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem sok az esélye.
2015. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 9.-be jöttek össze..:)
2015. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
nem túl valószínű
2015. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nővérem 18 évesen jött össze a jelenlegi férjével, 22 évesek voltak amikor összeházasodtak, rá 3 évvel később jött az első babájuk, utána 2 év múlva a másik, és most lesznek mindketten 30 évesek ebbe a hónapba. A poén az hogy majdnem egy napon születtek a nővérem is csak 2 nappal idősebb a férjénél. És már 12 éve együtt vannak boldogan, soha nem váltak szét egy napra sem, és tudtommal komolyabb veszekedés sem volt náluk.
2015. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Régebben ez volt az illö,de azota már "sokat romlott a világ".
2015. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: 10 éve vannak együtt csak. Mi lesz 30-40 év múlva?
2015. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

igen. de igazából a mai 18-19 évesek nagy része nem alkalmas ilyenre. sokan csak a látszatra adnak a kapcsolatukban. én rengeteg példát tudok az ismeretségi körömben. még a fél éves évfordulót se nagyon éri meg a tini kapcsolatok jó része. mert ilyen kevés idő alatt is képesek megcsalni a másikat, új, jobb lehetőségert keresni.

nekem is volt rossz tapasztalatom, amikor a fiú már előre tervezi az eskuvot meg minden, aztán jövő héten közli, hogy már nem szerelmes, és másnap már más csajjal van. és ez 20 éves volt, akiről már elvarja az ember, hogy kicsit komolyabb legyen.

egyébként 17 eves koromban jöttem össze a mostani parommal. én el tudom képzelni, hogy élethosszig együtt maradunk, mert rendkívül jól össze illunk. egyébként a csaladomban nem ritka az 50+ házassági évforduló sem. és nem olyan elhidegult hazassagokrol van szo, hanem ennyi ido utan is virag az asszonynak stb... előttem ilyen példák voltak, szerintem sokkal jobb, mint váltogatni a kapcsolatokat, mint az alsó neműt..

22L

2015. nov. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetségesnek lehetséges, bár tényleg elég ritka.


Az egyik testvérem és a felesége 39 éves, 16 éves koruk óta vannak együtt (középiskolában voltak osztálytársak).


Nem tudom, nyilván nem tudhatom, hogy az egész életüket együtt élik-e majd le, de egyelőre jól megvannak, és van két gyerekük.

2015. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!