Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok és az egyik előadáson megtetszett nekem egy srác. Sajnos nem ugyanazon a karon tanulunk. Lelestem a nevét a dolgozatról és rákerestem a közösségi oldalon, ahol kiderült, barátnője van. :( Nagyon tetszik nekem az a fiú, aranyosnak is tűnik (csak pár szót beszélgettünk eddig), egyre többször jut az eszembe. Szeretnék vele ismerkedni, viszont nem szeretnék gaz csábító lenni, hiszen nekem se esne jól, ha a páromat egy harmadik fél elszeretné tőlem... de akkor is, olyan helyes srác... Mit csináljak? :(

2015. okt. 10. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit.
2015. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha csak ennyit tudsz tanácsolni, akkor nem hiszem, hogy voltál hasonló helyzetben, de azért köszönöm... szívesen meghallgatnám mások véleményét is
2015. okt. 10. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
de, voltam hasonló helyzetben. Ilyen esetben SEMMIT sem kell tenni. A fiútól nem kaptál jelzéseket, és van barátnője. Ennyi. Nem kell tenni semmit. Max. keress magadnak mást, ahelyett, hogy elvennéd a másét.
2015. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen helyzetekben le szoktam róla mondani minél előbb hogy a lehető legkevesebb fájdalommal járjon.. nyilván nem várhatom dögkeselyűként hogy szétmenjenek a barátnőjével a gaz csábító szerep pedig mint ahogy azt te is említetted a lelkiismeretnek nem tesz jót.. A helyedben tehát nem kezdnék el barátkozni sem vele, hanem inkább elhitetném magammal hogy nem hozzám való :D Persze ez az én személyes hozzáállásom a dologhoz... 21/L
2015. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha igazán dögös akkor nyugodtan írj rá FB-n, biztos lehetsz benne, hogy nem csak azt a rongyot húzkodja akivel FB-n csücsörít ;)
2015. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha a barátnője az ország másik végén tanul? jó, hát persze nem élem bele magam, ne értsétek félre, csak gondoltam, megkérdezem, mert kíváncsi voltam, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben :)
2015. okt. 10. 20:24
 7/7 A kérdező kommentje:
és nem akarom elvenni a másét, mert írtam, hogy nem vagyok olyan, de mondjuk mi van, ha ők esetleg mégsem passzolnak egymáshoz, csak még nem tudják? :D na, oké.. lehet, h ilyen csak a regényekben van, de most akkor tényleg beszélgetni se beszélgessek vele? :(
2015. okt. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!