Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem kellett volna szakítanom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna szakítanom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt a barátnőmmel. Jó kapcsolat volt, de nem éreztem a lángolást, és szakítottam vele. Ez 3 hónapja volt. Megbántam a szakítást, nem kellett volna őt elhagynom. Utána szinte minden nap beszéltünk, jóban maradtunk mint barátok, de állandóan én kerestem. Most már 1-2 hete nem keresem és ő sem. Mit tegyek?
2015. nov. 6. 07:58
 1/10 A kérdező kommentje:
32/F
2015. nov. 6. 07:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kerj egy szemelyes talalkozot es ontsd ki a lelked....hogy sajnalod de hibaztal ,ha ugy gondolja adjatok egy eselyt az ujrakezdesre

kicsit nalam is ez a helyzet csak epp velem szakitottak...

27/f

2015. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, vagy erőt ad, elmondom, az én történetem. Velem is szakított a barátom, és mi is utána tartottuk a kapcsolatot. De mivel ő rakott ki engem, így szintén ő keresett engem. Mivel nagyon szerelmes voltam ( vagyok ), eléggé fájt, és nehezen emésztettem meg. Sokáig kellett tepernie, hogy újra igent mondjak neki. De végül újra kezdtük. Beszélj vele, ahogy az előttem szólok is mondták. Akkor kiderül ő is akarja-e ezt az egészet még vagy sem.
2015. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elöző hozzá szóló vagyok. Érdekes, de ő is ennyi idős mint Te..
2015. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, írnál még pár infót, ha nem baj?


Mennyi idő után kezdtétek újra, vagyis mennyit tepert? Előtte mennyi időt voltatok együtt és most újból mióta? Most működik? Milyen indokkal szakított Veled? Hány évesek vagytok? Ne haragudj, ha nagyon belemegyek, csak ugye nem mindegy sem az idő, sem az indok...

2015. nov. 6. 09:07
 6/10 anonim ***** válasza:
en is ket evig voltam egyutt az exemmel, szakitottam vele, mert en se ereztem mar a langolast. utana nekem is hianyzott, de valojaban rajottem, hogy nem az exem hianyzik hanem az erzes, hogy legyek valakivel. mi is megprobaltuk ujra, de nekunk egyaltalan nemjott ossze, inkabb baratkent tekintettem ra
2015. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha kérdezel. Én 26 vagyok, és ahogy írtam, ő 32(most). Mi 1 évet voltunk együtt, amikor azt mondta szépnek, és vonzónak tart, de nincsenek érzései irántam. És majd 3 hónap volt, mire újra kezdtük. Én megmondtam neki, hogy bizonyítson, és ne csak azért akarjon velem lenni, mert nincs más. Azóta eltelt már 6 hónap, és nagyon jól vagyunk. Neki talán ez kellett, hogy rájöjjön, hogy mit jelentek neki.
2015. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És milyen volt az a 3 hónap, minden nap beszéltetek, találkoztatok sokat? Egyből megbánta, vagy csak idővel?
2015. nov. 6. 10:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát egyből próbált jófejként viselkedni, mintha mi sem történt volna. Kb 2 hétre rá találkoztunk először, de akkor gyakorlatilag el akarta viccelni az egészet, meg úgy beszélgetni mint egy haverral, majd amikor elváltunk meg akart csókolni, de nem engedtem. Aztán egyre sűrűbben találkoztunk, de én elég hűvösen viselkedtem vele. De felkeresett mindig valami hülye indokkal, hogy miért találkozzunk. Aztán végül 2 hónap után nyögte ki kb , hogy még szeret, de mondtam neki, még átgondolom. Aztán a 3. hónapban adtam be a derekam.
2015. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

volt egy exem. közös megegyezéssel szakítottunk. majd 2-3 hónap után úgy gondoltam, hogy hiba volt. elhivtam találkozni. ő meg a találkozón kb fel ora utan lesmarolt. szóval mindketten benne voltunk az újra kezdesben. pár hónapig jó volt minden, aztán szakított velem, hasonló okok miatt mint ami miatt elsőre szakitottunk. utána úgy voltam vele, hogy jobb lett volna nem erőltetni másodjára, hanem elfogadni az első szakítást, nem véletlenül mondtuk ki. másodjára amikor szakitottunk mar csak ő akarta. engem megviselt lelkileg.

azóta már van párom akivel nagyon jól összepasszolunk, de ha valami miatt szakitanank nem eroltetnem az ujra kezdest, tanulva az első hibámbol

2015. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!