Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne tőletek egy eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne tőletek egy eléggé húzós kérdésem, amire ha lehet lányok is válaszoljanak, és ezt átélt fiúk is. Lehetőleg normális válaszokat kérnék?

Figyelt kérdés

Magamról annyit, hogy 19 éves fiú vagyok, hivatásos (vonulós) tűzoltó. Rendszeresen edzek, futok. Egészségesen étkezem. Hiába edzek, nem érzem magamat vonzónak, se helyesnek


Történet: Megismerkedtem egy elég kedves lánnyal. Többször elmentünk randizni, vacsorázni. Mindig úriember módjára viselkedtem. Kedves voltam. Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy nem szól hozzám. Nem tudtam tőle megkérdezni, mivel 24 órás szolgálatot teljesítek. Hazaérve facebookon azt írta, hogy többet nem akar velem beszélni, amit nem értek hogy miért írta. Az üzenet tömören annyit tartalmazott, hogy talált egy pénzesebb, és helyesebb férfit.


Ezzel az a gond, hogy nem értem. Én mindennap kockára teszem az életem más testi épsége érdekében, sőt, még az égő házba is befutok, hogy a bent reketteket kimentsem((volt már rá példa)), erre a lány, akit mellesleg szerette,, így faképnél hagy. Kérdezem a lányoktól, hogy ez miért jó nektek? Vagy miért csináljátok ezeket egy becsületes férfival?



2015. nov. 9. 15:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 15:56


Nehezen, de majd lehet hogy sikerülni fog.. Pont olyan testalkata volt, amilyenekért ölni tudnék..

2015. nov. 9. 15:58
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Annyira szeretem ezt az általánosítást. Nem minden lány ilyen,sajnos sikerült egy rossz fajtát kifognod. Rengeteg a normális kapcsolatra vágyó lány és nem csak a kevésbé szép,visszahúzódóak ilyenek. Rosszat fogtál ki,ez egy tipikus pénzéhes nőszemély lehetett,azonban akadnak normálisak is.

Jönni fog majd más,ne aggódj csak várd ki a végét.

16/L

2015. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát, remélem, hogy lesz olyan lány az életemben akivel megoszthatok mindent.. :) Köszönöm a szép szavakat.. :D
2015. nov. 9. 19:18
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért ne általánosítsunk már ennyire.:) Ez túl van tárgyalva nincs rá mit válaszolni. Rossz lányt választottál, egy sekélyes libát, (aki ráadásul elég rosszul rendezte le a dolog végét, tehát valószínűleg érzelmileg éretlen is.) Nem mindenki egyforma. Ne általánosíts!:) Úgy, ahogy a már tizenkilenc évesen dolgozó (feltételezem)rendes srácok között, is vannak csőnadrágban rohangászó, kétszínű, hazug kisgyerekek, meg erőszakos bunkók, úgy a kedves és jó szándékú lányok között is vannak pénzéhes ribizlik, számító, undorító nőcskék.

Nem tudom, honnan szalajtottad ezt a leányzót, de érdemes lenni kétszer is utánanézni, kivel találkozgatsz.:) Megsúgom olyan lányok is vannak, akik gimnázium, fősuli mellett is dolgoznak, hogy saját pénzre tegyenek szert. Ők nem azt várják egy sráctól, hogy eltartsa őket. Sőt, egy csomó olyan nő is van, akinek sérti az önérzetét, ha a pasi pénzel akarja lekenyerezni.:)

2015. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ma 21:39


Hát igen, elég rossz nőbe botlottam bele, de na, egyszer hibázik az ember, de akkor nagyon. Sajnos engem érzelmileg is strapára tett, és majdnem minden szabadidőmet rá fordítottam, azt a röpke 10 órát, amit a 24 órás szolgálat után kaptam.

2015. nov. 9. 22:50
 16/18 anonim válasza:
Fuu hat en ilyet sose csinalnek.....
2015. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
felszines fasz
2015. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mert egy hülye ribi volt (bocsi)
2015. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!