Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki január óta irogatott nekem. Nemrég találkoztam vele és akkor minden nagyon jó volt. Viszont mostanában nagyon furcsa... Amikor rákérdeztem hogy mi a baja csak annyit mondott hogy hanyag napja van...de már egy hete ilyen. Annyiban maradtam vele hogy ha majd elmúlik ez a hanyag hangulata ír... De nekem már most hiányzik. Fbre kitettem egy ilyen tipikus ha azt nem értékelte hogy vagyok a hiányom majd fogja idézetet egy mosolygós képpel és arra nyomott egy likeot... Ki mit tenne a helyemben? Nagyon fontos. Én már vagdosom a kezem miatta....:(


15L


2015. nov. 11. 07:52
 1/2 anonim válasza:
Az, hogy nem tudhatod mi áll a háttérben, ezért, amit ide leírtál mondd el neki őszintén, és kérd meg, hogy ő is mondja el őszintén, hogy mi a baj. Lehetőleg személyesen és ne fb-n. Ott nem lehet normálisan komoly témákról beszélgetni
2015. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne vagdosd a kezed, hívd fel telefonon és találkozz veke
2015. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!