Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval... van egy fiú akit egyáltalán nem tudok hova rakni. 2 hete beszélgetek folyamatosan fészen vele. Már találkoztunk egyszer egy fél órára. Abban a fél órában nagyon ideges voltam. Tegnap elhìvott moziba de nemet mondtam neki. Belülről nagyon tetszik mert kedves vicces....stb stb.

de nem tudom hogy elmenjek e vele akárhova is randi képpen. Ti mit tennétek? Nem érzem azt hogy ő nekem kell de azt érzem hogy én neki kellek.

Szerintetek adjak neki egy eséjt úgy is hogy nem nagyon érzek semmit iránta?!

16/l 16/f



2015. nov. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Te csak akkor adsz esélyt másnak ha érzel is valamit iránta?


Ha jól gondolom, azért randiznak az emberek, hogy jobban megismerjék egymást, ezáltal jobban megkedvelik a másikat(vagy nem) és így tovább..

Senki sem úgy találkozik a másikkal, hogy már fülig szerelmes belé.

Egy esélyt mindenki érdemel.

2015. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem meg most még azért nem érdekel téged mert ö hajt de mikor magasrol tenni fog rád ha megunja te fogsz loholni utána... és akkor hagy idézzek a South parkból "beforgattuk devizába és volt nincs" : D
2015. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!