Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sürgősen választ várok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen választ várok! Ötletek? Két hete jött az osztályomba egy helyes fiú és szinte azonnal megtetszett nekem.

Figyelt kérdés

És azóta egyre erősebb bennem ez az érzés. Amúgy kedves éés néha beszélünk Van valami ötletetek ? Vagy adjam a tudtára hogy tetszik?

13/L


2015. nov. 13. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedvedet, felőlem azt csinálsz amit akarsz,DE csak egy jó tanács, osztálytárssal lutri.
2015. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem értem miért mondják sokan ezt..?
2015. nov. 13. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Add a tudtára! Odamész és elmondod neki. Csak lazán. Ennyi. :) Ganz einfach. :)
2015. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem fog hülyének nézni? és mit mondjak?
2015. nov. 13. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy házinyúlra nem lövünk, mert utána sok kellemetlenség adódhat belőle.

Pl.: kolleganőmet lek.rtam több ízben is. Ő tovább gondolta ezt a dolgot, de sajnos ki kellett ábrándítanom, hogy nekem ebben ennyi volt. Namármost itt kezdődött a probléma. Olyan alaptalan vádakkal mérgezte a hangulatot, hogy én érzéketlen vagyok, meg, hogy kihasználtam őt.... Az ilyen esetek elkerülése végett nem tanácsos az osztálytársaddal összefeküdni!

2015. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyének nézni? Látszik, hogy kicsi vagy még. Egyszerűen odamész hozzá és azt mondod, hogy "teccel"! Ennyi. :D Jólvan, kicsit szebben, de mondd ki. Lehet osztálytárssal is amúgy. Nyíltan elmondod és ennyi volt. :)
2015. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NE mondd direktbe, ez a javaslatom.

Egyénfüggő, kivel mi és hogyan működik!

Ha gátlásos a fiú, le is blokkolhat ettől (még jobban).

Saját egykori kamaszkori tapasztalatom.


"Sűritett levegő kartárs" érzelmi világa és "empátiája" nem valami differenciált...


Aki meg szeretkezésre utalt, megkérem, olvassa el újra lány életkorát! Még csak13!! Szó se lehet szesről!

2015. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* Szó se lehet szexről!
2015. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!