Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú az osztályból!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályból! SoSm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tetszik egy fiú az osztályomból szkájpoltam már vele 3-szor több órát de amikor szkájpolzunk mindig egy óra után be hívta az egyik barátját is és ki paterol 15 perc múlva a beszélgetésből a suliban is csak rá gondolok néha piszkál engem de ritkán és ha piszkál is azt hiszi járok valakivel de nem márí. csomószor mondtam neki de van az osztályban 2 lány akit állandóan piszkál és azt hiszem kezdek féltékeny lenni mit tegyek?? 13 éves L

2015. nov. 17. 17:09
 1/6 kopika23 válasza:

Mondd meg neki hogy tetszik neked!

Ha nem mered akkor,tegyél úgy mintha bejönne egy másik fiú,beszélgess vele,nevessetek együtt,piszkáljátok egymást és ha bejössz annak aki tetszik neked,akkor felfigyel rád,és innentről már ő kezdeményez. :-) :-)

13/f

2015. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké de nem fogja érdekelni :( amúgy te hol laksz :DD ?
2015. nov. 17. 18:24
 3/6 anonim válasza:
Inkább tanuljál.
2015. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Tavaly ugyan ebben a cipőben jártam. A te érdekedben mondom: Osztálytárssal ne kezdj! Ha esetleg nem jönne össze akkor később kínos lehet vele egy osztályba járni.
2015. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kopika23 válasza:

Az első vagyok,és erdélyben lakom,szilágymegyében.

Ne légy féltékeny,légy önmagad,ne próbálj meg más lenni,esetleg változtass a stílusodon,és egy kicsit érzekeltesd vele,hogy tetszik nekek.

De ne vidd túlzásba,mert az már zakltó,higgy nekem,én már csak tudom.

Az egyik legjobb barátom,aki lány így jött össze a pasijával,hogy ő kezdeményezett,és a pasika a 2. uncsim. :-) :-)

2015. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kopika23 válasza:
És ha nem sikerül a fiúnak ez nem kínos,én is átéltem már és a lány,aki osztálytársam most bunkónak tart,de neki se kínos.
2015. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!