Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire hallgassak, az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire hallgassak, az eszemre vagy a szívemre? Volt valaki már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem jelenleg!

Együtt vagyok a párommal 7 hónapja, eddig minden jó volt, de kb 1-1,5 hónapja nagyon megváltozott. Nagyon szerelmes voltam belé, de ez megváltozott az utóbbi időben, odáig jutott a kapcsolatunk, hogy már szinte sose dícsér meg, egyre kevesebbszer érzem/érezteti hogy szeret. Szinte rá se ismerek, nem ez a fiú akibe beleszerettem, nem ilyen volt! Szinte csak a pénz közül forog az agya, már másról sem tud beszélni csak a pénzről!

Itt jön képbe a bonyodalom!

Az exemmel 2,5 évig voltunk együtt, mostanában (3 hete lett volna az évfordulónk) egyre többször jut az eszembe az utóbbi 3 hétben. Egy kisvárosban lakunk, pár utca távolságra, ezért relatív sokat találkozunk. Nagyon szerelmes voltam belé, és még a mai napig úgy érzem, hogy szeretem, pedig már egy éve szakítottunk. Vasárnap vele álmodtam, ma már majdnem egész nap beszéltünk. Rám törnek a régi emlékek és úgy érzem hogy mellette kellene lennem, hiányzik!

Tudom, hogy nem szerethetem mindkettőjüket, de teljesen tanácstalan vagyok! Az eszem azt mondja maradjak a jelenlegi barátomnál, viszont a szívem az exemhez húz!

Kérlek csak komoly válaszokat írjatok!

24/L


2015. okt. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak dönts, úgy is utólag tudod meg hogy jól döntöttél e.
2015. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, hogy egy harmadik lesz a befutó. Viszont valahogy döntened kell, ne húzd sokáig.
2015. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy akivel most vagy, az nem lesz nyerő.
2015. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi biztos, hogy a mostani barátod nem jó választás, előbb utóbb biztos szakítani fogtok. Szóval még ha nem is mész vissza az exedhez, ne a mostaninál tervezgesd a jövőt, mert ha úgy vagy vele, hogy közben másra vágysz, ő pedig ennyire megváltozott akkor itt már nincs is miről beszélni. Csak azért, hogy legyen valaki nem éri meg.


Az ex pedig attól függ miért szakítottatok, ki kivel, bízol-e benne stb. Ezeket a részleteket nem tudjuk.

2015. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele egy vita után. Mindketten makacscok voltunk, ragaszkodtunk a magunk igazához és nem beszéltük meg a dolgot.
2015. okt. 28. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!