Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetFen kérdése:

Szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Par hete egy társkereső applikaciora regisztráltam..

Ahol egy napot töltöttem, mert egyből találtam egy pasit aki nagyon szimpatikus lett..34 évesnek mondta magát ..es függetlenek elso randin ..mindezt 24 éves fejemmel el is hittem neki..

Több randin túl voltunk mar, tegnapi randi elott valamiert nagyon izgultAm, es megérzésem nem csaltak ..

Mint kiderült van felesége akivel meg be sem adtak a valopert es egy fia is van, es ami meg sokkolt, hogy nem is 34 hanem 42 éves ..

Egyszerre ereztem magam szomorúnak es becsapottnak ..

Viszont annyira szeretek vele lenni, mintha ezer éve ismernénk egymást, es a kémia is rendkívüli nagyon reg ereztem ilyet ..

Sokat beszéltünk kettőnkrol, es mondta, hogy van idom eldönteni, hogy ezt elfogadom e..

Szornyen nehez eldönteni, hogy mi a helyes cselekedett ..

Szívemre vagy az eszemre hallgassak ..?



2015. júl. 5. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

én azt mondom, az eszedre hallgass

hazudott több mindenben, van felesége és majdnem 20 évvel idősebb nálad (meg ki tudja még mik vannak)

2015. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod,hogy az eszedre kéne,de nyilván nem arra fogsz,mert az a hapsi majd lyukat beszél a hasadba.Gyakorlatilag kihasználja,hogy fiatal vagy és naiv.Szeretnék neked észt adni,hogy ne menj bele ilyesmibe,mert nagyon megfogod szenvedni fiatalon ezt a kapcsolatot.
2015. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az eszemre hallgatnék.

Semmi pozitív dolgot nem látok a kettőtök kapcsolatában...

2015. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"annyira szeretek vele lenni, mintha ezer éve ismernénk egymást, es a kémia is rendkívüli" Ezekután egy csaj se csodálkozzon, hogy kamuznak a társkeresökön. Itt is ez a siker receptje.

Kérdezönek válasz: Hallgass az eszedre, huzd magadra a pasit ha már egyszer olyan jo az a kémia.

2015. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eltitkolt feleség és az eltitkolt gyerek egyike is elég lenne ahhoz, hogy azonnal hátat fordítsak, akármennyire is jól érzem magam a másikkal: gondolj bele - még ha el is válna (HA elválna egyszer) és még ha el is venne / együtt élne veled, te mire számíthatnál ezek után? Ugyanúgy elhallgatna téged egy másik naiv fiatal lányt fűzve, mint ahogy most a családjával teszi. Kutyából nem lesz szalonna. Tényleg kell ez neked?

Az, hogy a korából is letagadott 8(!) évet, az már csak hab a tortán...

Vedd észre, tartozol magadnak annyival, hogy leépíted.

2015. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:

A szivedre hallgass, eszed úgysincs....

25/F

2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!