Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult helyzet. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Mit tegyek? Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel 2 éve még nagyon közeli barátok voltunk, de megszakadt a kapcsolat bizonyos okok miatt. Most újra beszélni kezdtünk, mindketten örülünk ennek, de neki barátnője van. És mivel elég bensőséges a barátságunk, ezért én kezdem rosszul érezni magam, hogy valószínűleg ez nem fair a barátnőjével szemben és nem örülne neki.


Kizárólag online beszélünk, nem is találkozgatunk. Mi ketten tudjuk, hogy nem akarunk egymástól semmit, és nincs jelentősége annak, hogy kedveskedünk egymásnak vagy bárminek amiről beszélünk. De mégis úgy érzem, ez nem biztos hogy rendes dolog.


De egyébként ő keresett fel, neki kéne rosszul éreznie magát.. vagy elgondolkodni ezen, de ő nem érzi ezt problémának. Meg hogy nincs is semmi köztünk, így nincs ezzel gond, nem köti a lány orrára sem.


Nem tudom mit kéne tennem, ezért megszakítani a barátságot..? Vagy ez természetes, hogy egy kapcsolaton belül van a feleknek ellenkező nemű közeli barátja?

Kinek mi a véleménye erről?

19/L


2015. okt. 1. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem pont az ilyen ellenkező nemü,, legjobb barátokból" van elegem. Több kapcsolatom is miattuk ment tönkre.Azonkívül nem létezik igazi fiú-lány barátság! Az egyik mindig többet érez mint a másik, vagy előbb utóbb szex lesz a vége.
2015. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képzeld bele magad a barátnő helyzetébe, te örülnél ha a fiúdnak lenne egy 'bensőséges' kapcsolata(barátság) ellenkező neművel?
2015. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiú van kapcsolatban, neki kéne jobban figyelnie arra, hogy közben mit csinál..
2015. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, mindkét válaszolónak igazat adok. De én semmiképp nem mozdulnék rá vagy ha ő lépne azt is visszautasítanám. szóval nem teszem tönkre a kapcsolatuk..

Viszont ahogy a második is írja én sem örülnék neki a barátnő helyében.. de az Ő barátnője, neki kéne azt mondani, hogy "barátnőm van, bocsi nem fér bele egy fiú-lány barátság"

2015. okt. 1. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, neki is kellene mondani, de női szolidaritás is van a világon. Azért azt mindig érzi az ember ha valami nem fair, legfeljebb próbálja magát győzködni hogy ez vagy az még belefér, nem is olyan vészes, "hiszen nem csinálunk semmi rosszat" :D De igen.
2015. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fordított esetben, ha a te párod csinálja, hogy éreznéd magad? Ha lenne ilyen nagyon jó barátja, aki véletlenül pont lány.


Nem természetes, nekem. Amióta tudom, mennyire odavan a pasim az egyik haverlányért, aki CSAK jóbarát! Persze csak, mert biztos vagyok benne a csaj lepattintotta már egyszer. Nem hiszek már a nő-férfi barátságban. Sosem volt jó tapasztalatom vele. Amikor én barátkoztam fiúval, ténylegesen csak barátnak kezeltem, csak néha beszéltem vele de egy idő után nyomulós szövegekkel jött és nem is tudtam hogy kezeljem. Amikor párom volt, kerek perec közöltem vele, nem akarok semmit. S csak ritkán beszéltünk aztán, akkor is ő írt általában. Én pedig azt elmondtam a páromnak, hogy írt ez a személy nekem. Azt is elmondtam ki ez. (A kapcsolat előtti dolgokat nem kötöttem csak az orrára, hogy annak tetszettem. S tőlem el olvashatja amiket írtam.)

Nem egyszer akit én barátnak tartottam, egyszer csak rám nyomult.

Az exem pedig, aki barátkozott egy lánnyal, ő sem kötötte az orromra. Lebukott egyszer. De nem az hogy megszakította a dolgot vele, hanem utána órákat telefonált vele előttem kínosan, de nem tette volna le! Megakartam szaggatni a csajt is, meg őt is. A csaj tudhatta ha másról nem netről, hogy vagyok neki.

A mostani párom is azzal jött örökké, ez csak barát, régi nagyon jó barát. Hát látom!

2015. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem több ellenkező, mint azonos nemű barátom van, és meggyőződésem, hogy létezik vegytiszta férfi-női barátság, ami nem veszélyes egyik fél kapcsolatára sem. A gond akkor van, ha a barátok közt ott a kémia...


21 N

2015. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó hát igen, nekem ilyen nem fér bele, ha kapcsolatban vagyok. valóban az lenne a helyes ha nem beszélnénk.. de hát elég nehéz helyzet.
2015. okt. 1. 13:57
 9/10 A kérdező kommentje:
őszintén kémia az van.. de eszembe nem jutna közeledni hozzá másképp mert barátnője van. és ő sem tenné meg mert szereti a lányt.
2015. okt. 1. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy közeli férfi barátom.Őszintébb velem,mint a barátnőjével és mondtam is eki,hogy ha a barátnővel nincs ennyire bizalmas kapcsolatban,akkor ne csodálkozzon,hogy elhanyagoltnak érzi magát a nő.Szakítani fognak (nem miattam) és a barátom valóban nem is szerette ezt a nőt.Át is verte és azon gondolkodom,hogy nem barátkozom vele tovább,mert kiismertem,hogy milyen ember.Szóval nem örülnék neki,ha a párom nagyon bizalmas viszonyba kerülne más nővel.
2015. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!