Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van az arcomon patanás szerite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az arcomon patanás szeritetek van esély?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok bármit meg tenék érte és amiota kenem az arcom krémekel alkoholos kenöcsel meg még szapanal meg tini kenöcsel azota szebb let az arcom most is van rajta patanás de márt sima az aroc szerintetek lene esélyem a lányál
2015. nov. 19. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez a pattanástól függ, de e miatt ne aggódj ez természetes
2015. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jobban aggódnék amiatt, hogy a helyesírásod miatt nem lesz esélyed nála........:)
2015. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget és meg probálom csak még kenem az arcom hogy simább legyen engem ö tarta a földön nem a gravitácio miata kenem az arcomat és márt azért szép még most is van de kezd el mulmi lasan és remélem hogy ösze jön vele
2015. nov. 19. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kasznalj kecsketejszappant
2015. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!