Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tobbi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lany osztalytarsamba. Eleinte rengeteget beszeltunk neten keresztul , de megunta , hogy mindig csak neten beszelunk es szemelyesen soha nem megyek oda hozza. A gond az, hogy egyszeruen ideges leszek mikor vele vagyok es elkap a gyomorgorcs igy lehetetlen felszabadultan kommunikalni vele. Valaki elt mar at hasonlot? Esetleg eltudna latni nehany tanaccsal?

2015. nov. 20. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy mit vagy ideges? Egyszerűen ezt nem bírom felfogni ép ésszel, hogy mennyien nyafognak, hogy fosnak a lánytól. MINEK?!!? Ha az oroszlán elől kéne elvenned a húst, akkor megértem, hogy be lennél szarva, dehát egy emberhez kell odamenned beszélni vele, ráadásul ismer, jóban vagytok. Most akkor mi? Nem értem! Odamész és beszélsz vele, ennyi a történet.
2015. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, cselekedni kell. Egy randira nyugodt szivvel elhivhatom igaz? Hogy aztan kettesben megbeszelhessuk az egesz dolgot.
2015. nov. 21. 01:08
 3/4 anonim válasza:
Csajnak ha még tetszel is biztos hogy nem fogkezdeményezni! Mert fél odamenni fiuhoz.(tapasztalat)
2015. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne legyél ideges ,hiszen nemakar téged megenni ,hanem beszélgetni akar veled.Biztos kedvel téged ezért kért meg,hogy inkább személyesen beszélgessetek.Menj oda hozzá nyugottan amilyen téma csak eszedbe jut,hisz minnél jobban megakar téged ismerni.
2015. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!