Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátot?

Figyelt kérdés
13/lány vagyok. Kb.160 cm vagyok és sportos. Azt mondják az osztálytársaim h jól nézek ki mégsem hív senki randira. Miért nem vesznek észre? (Barna szem, barna haj)

2015. nov. 21. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 13 éves vagy!! Ne is akarj barátot! Annál sokkal fontosabb dolgod van most, mégpedig tanulni. Ne akarj te már ennyi idősen ezzel a kérdéssel foglalkozni, addig örülj, ameddig nincs párod!
2015. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne akarj barátot,az csak elvonja a figyelmedet a tanulásról. Nekem sincs 15 évesen, de nem is kell elsietni. :)
2015. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hanyagold meg ezt a dolgot egy ideig! Neked meg nincs okod rinyalni, nekem mar lenne...

17/L

2015. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Öhm.... én egy évvel vagyok idősebb nálad, de nem értelek. Nyilván vágysz arra Te is, mint az emberek többsége, hogy valakivel együtt legyél,de szerintem 13 évesen ennek álmodozásnak és jövőbeli képnek kéne lennie és nem valóságnak. Tudom, hogy nem feltétlenül válaszoltam ezzel a kérdésedre, de 13 évesen amúgy sem lehet kialakítani komoly kapcsolatot, persze biztosan van kivétel. De egy ilyen dologra fel kell nőni és szerelemből kell történnie, nem pedig azért, hogy legyen valaki. 13 éves vagy, bőven van időd.
2015. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Csak tudjátok biztos vagyok benne h igazatok van de annyira szar nezni, h korulotted mindenki nyalja (bocsi a kifejezesert) a másikat te meg nyomkodhatod a telefonodat h eltereld a figyelmed arrol h milyen jo lenne ha te is valakinek a karjaban lehetnel!😐😐
2015. nov. 21. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Uristen barát? én is 13vagyok de nekem nem lesz max 15-16evesen.Szerintem vannak jobb dolgok is mint hogy 13evesen fiúd legyen aki 'már aki'hülyének néz más lánnyal is jár "satöbbi".
2015. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, de az osztályomba senkinek nincs barátja/barátnője. Nincs értelme. Egyszerűen ez még túl korai. Nálunk kb. 4. osztályig mentek a pletykák, hogy ki jár kivel, aztán abba maradt. Végül is ezekből úgy sem lesz komoly kapcsolat (szerintem) szóval nem érdemes elsietni a dolgokat.
2015. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj!Akik teszik a fejüket,hogy így smárolnak,úgy b@$znak a te korodban azok meg fogják még bánni...Várj a szerelemre mert az egy spontán érzés!Ne siesd el hogy az első gyönyörű legyen! ;) 16/f
2015. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 17 éves lány vagyok, szintén 160 cm, sportos, és sötétbarna haj és szem. És én ilyen idős koromban sem találok pasit. De reménykedem, hogy hamarosan nekem is lesz párom, mert rossz egyedül.
2015. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fruzs33 ***** válasza:

Majd 1x jön valaki,aki majd Téged akar,várd ki azt a napot. Én is 160cm vagyok,igaz,hogy barna hajam van nekem is de más színű a szemem (kékes-zöld). amúgy ne siettesd a dolgokat,legyél szerelmes vkibe,szeressen viszont, és ha úgy van,hogy ez összejön,akkor máris úgy leszel,hogy lesz barátod! De ne siettesd a dolgokat,és semmit,majd eljön a Te időd is.

15/lány

2016. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!