Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 19 eves srac...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 19 eves srac lehet szerelmes egy 15 eves kislanyba, vagy mindenkepp csak megfektetni akarja?

Figyelt kérdés
Szoval a lanyomrol van szo,most egyutt van egy 19 eves sraccal. En majdnem biztos vagyok benne hogy a srac csak meg akarja dvgni, de a lanyom valltig allitja hogy a fiu is szereti ot...szerintetek erre van esély?
2015. nov. 28. 09:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát, szoval a srac kinezetre meg teljesen normalis, de ahogy kinyitja a szajat... Szoval annyi onbizalom van benne, amennyi normalesetben csak egy pszichopataban van. Es valahogy nincs jo erzesem vele kapcsolatban...
2015. nov. 28. 16:55
 12/13 anonim válasza:
Én 14 éves voltam a barátom 17 nagyon nagyon sokat küzdött értem és nem csak megfektetni akart hanem velem lenni majd egy kis idő után én akartam nagyon és azóta sem bánom neki is én voltam az első és máig együtt vagyunk szóval kitudja
2019. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Minden férfi meg akarja fektetni a nőt akibe szerelmes.

Itt inkább az a kérdés, hogy a srác szerelmes-e a lányba.

Ettől függetlenül nyilván ott kell lennie a szexuális vonzalomnak is. Anélkül nem működik semmilyen romantikus kapcsolat.

2020. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!