Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes belém? :d

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes belém? :d

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal eddig csak látásból ismertük egymást, 1 hete kezdtünk el beszélni, találkoztunk, átjött filmezni (2x-3x), nagyon bújós, mindig átölel, bújik hozzám, és érzem, amikor velem van nagyon hevesen ver a szíve (de lehet, hogy csak izgul), úgymond már "együtt vagyunk", kézen fogva sétálgatunk, csókolgatjuk egymást, amikor filmezünk az ágyban mindig puszilgatja az arcom /nyakam.. Szerintetek érez valamit vagy ez csak a bejössz nekem kategória? :D

2015. nov. 30. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem többet szeretne mint barátságot. Öleld te is, csókold te is. Majd alakul a dolog kettőtök között.
2015. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? Dugd meg!
2015. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Girgoy ***** válasza:

Szerintem csak anya-pótlékot keres...


Jól van, nem ez a válaszom, hülye a kérdés, szerintem eléggé egyértelmű, hogy szerelmes Beléd, mit kell ezen ennyit hezitálni? :) Miért, Te nem szereted őt?

2015. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom h többet szeretne :D Én is csókolgatom persze, ez kölcsönös..:)
2015. nov. 30. 13:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamit érzek, hiányzik ha nincs velem, sokat gondolok rá, de nem tudom, hogy ez szerelem-e vagy csak fellángolás a részemről :D
2015. nov. 30. 13:53
 6/9 Girgoy ***** válasza:

Filemzésen kívül mit csináltok?

Mivel mással fejezitek egymás iránti szereteteteket az ölelésen-csókon kívül?

Képes vagytok pl. egymnásért áldozatot hozni?

Ha nem úgy viselkedik a másik, mint akarjátok, akkor azt hogy reagáljátok le?

Fél év múlva is így fogtok érezni?


Tessék, pár kérdés, hogy ha részletesebben le akarod tesztelni, hogy mennyire erős az érzelem. Bár nem tudom, milyen idősek vagytok, de nem tippelek túl sokra. :)

2015. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel ahogx írtam, csak egy hete ismerjük egymást jobban, így nehéz ezekre a kérdésekre válaszolni :)
2015. nov. 30. 14:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Sétálunk, beszélgetünk, beülünk valahova, és tervezzük, hogy mit csinaljunk legközelebb. :D Ez a filmezés csak azért volt, mert nagyon hideg volt kint és nem akarrtunk beülni sehova :)
2015. nov. 30. 14:03
 9/9 Girgoy ***** válasza:
100%
Nézd: minden nagy dolog kicsiben indul, és az, hogy melyik kicsiből lesz nagy dolog, leginkább abból látszik, hogy hosszú távon mivé fejlődik (és nem feltétlenül az elején). De mindketten oda fejlesztitek a dolgot, ahová közösen akarjátok. Tehát ha jó vele lenni, akkor csak így tovább. Aztán ha elég ügyesek vagytok, majd meséltek az unokáitoknak arról, hogy úgy indult az egész, hogy hideg volt és beültetek filemzni... ;)
2015. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!