Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beleestem a barátomba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleestem a barátomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már jó ideje ismerjük egymást, élőben is sokat beszélünk(egy osztály) facebookon is nagyon szeretek vele beszélni, de az esetek zömében ő ír rám. ez nagyon jól esik. mindketten 16 évesek vagyunk, én nem mondom magam csúnyának, de ő szerintem nagyon nagyon jól néz ki! lehet, hogy ez a "szerelem vak"dolog van érvényben most is, de hát mit lehet csinálni. ez van. nem tudom neki én bejövök e… nagyon figyelmes természet, mindenkiért megtesz szinte bármit, más lányokért is, fiúkért is, meg értem is. de tetszek neki, vagy ezt hogy lehet kideríteni? a "kapcsolatunkról"(baráti) annyit, hogy a megöleljük egymást, meg a puszi stb. nem újdonság.

2015. dec. 5. 09:16
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg finoman hogy van e lány aki tetszik neki..:D Kezdj el utalgatni arra hogy neked bejön..:) Vagy szimplán állj elé és mondd meg neki.. :)
2015. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lefogadom,ha nem nézne "nagyon nagyon" jól ki, akkor pont nem érdekelne.
2015. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Számomra nem csak a külső fontos. persze az is, de kinézhet akármilyen jól, ha egy bunkó műveletlen senkiházi!
2015. dec. 6. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!