Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iskola és gyúrás? Ti hogy...

Iskola és gyúrás? Ti hogy oldjátok meg? Elsősorban középiskolások véleményére volnék kíváncsi?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok középiskolás , de munka mellet is meg lehet ezt oldani. Amikor én jártam suliba (8órát) utána egyből mentem, gyakorlatozni 4-5órát. Haza mentem fürödtem ettem, ittam sz*rtam , kicsaptam és lefeküdtem aludni. Felkeltem és nyomtam az edzést mikkor evvel, végeztem megcsináltam a kaját másnapra magamnak. Szóval jah hát ez már csak ilyen!:D
2015. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D Hát jah. Én hazajövök háromra, aztán tanulok este ötig-hatig kb. Előtte még eszek egyet. Este meg edzeni szoktam. Lefekvéssel amúgy hogy álltok? Mert én fekszek tízkor, fél órán belül elalszok, aztán reggel hétkor kelek és dőlök el. Mitől lehet? Kevés lenne, ez a 8-8,5 óra?
2015. aug. 30. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Végzős leszek. Kondit azt úgy rakom be hogy igazítom az órákhoz. Ha úgy van 7-8 óra után, így hazaérek 6ra, este 10ig meg még csinálok ezt azt. Van hogy nincs első órám, akkor bemegyek mondjuk edzeni reggel fél 7-re és 8ig végzek és így szokott tolódni. Alvásom nekem is ilyen. Elégnek elég. Próbáld ki egyébként azt hogy felkelsz, és ha a kávé esetleg nem ébreszt fel eléggé már vagy egyáltalán nem iszol akkor egyből fürdőszoba és mehet az arcra egy két kör hideg víz és egyből felébredsz, nekem bevált.
2015. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most rászoktam a kávéra, ki fogom próbálni. Esetleg bevezetem a reggeli hideg zuhanyt. :)

Én idén leszel 11. osztályos, sajnos az elmúlt tanévben nem sokszor maradt el első óra. :(

A végén már volt olyan is, hogy volt 3-4 nulladik órám, mert a tanároknak így jött ki a lépés, mert kirándulásra mentek meg ilyenek és csak így tudták bepótoltatni. Akinek meg 0. órában vagy 7-8. órában volt mindennapos tesije az még nagyobbat szívott. :)

2015. aug. 30. 18:56
 5/12 - palilaci - ***** válasza:

Kolis vagyok. 8-15ig szoktunk lenni. Hétfő, kedd, szerda erre a három napra beviszem a kaját, csütörtökre veszek túrót, tojást+ugye a fehérje. Pénteket meg hétvégét megoldom.


Edzeni 16-17kor szoktam általában, egy óra alatt megvan. Aludni 22:30 körül és 7kor kelek.


Szerintem multivitamin+cink megoldaná a problémádat.

2015. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Háromnegyed órányi buszozásra lakok a teremtől és az iskolától. Az napi 90 perc utazás, plusz 7-8 óra.


Ha nekem sikerült, akkor majd csak valahogy megoldod te is.

2015. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#PaliLaci: Köszi szépen, szerintem elsejétől indítok ezzel a koktéllal. :)

Nekem annyi szerencsém van, hogy közel van a terem. Ha nem jön villamos, akkor is megjárom 10 perc alatt.

2015. aug. 30. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Én középiskolás voltam még amikor kezdtem, nekem minden nap 7 órám volt (14.20-ig tartott) utána egyből mentem le busszal edzeni, aztán hazaértem 17.30-18 körül tanultam 20.30-ig, 21 fekvés :) Persze a legtöbbször 1 órát ha kellett tanulni, elég jó tanuló voltam jelenleg gyógyszervegyész-mérnöknek tanulok.
2015. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem picit többet kell. Matekból elég hülye vagyok, meg készülök majd előre hozott érettségire is. De meg fogom oldani. :)
2015. aug. 30. 20:55
 10/12 Kisboltos ***** válasza:
Én mindig kijelölteme egy időpontot, hogy na ettől kb eddig fogok edzeni. Hozzá belőttem a kajaidőpontokat, és edzés előtt és után is simán tudtam, tudok tanulni.
2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!