Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen ajándékot vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elég jó viszonyban vagyunk (saját baráti körünk van) - és hát eléggé belezúgtam:D karácsony előtt találkozok velük újra, csak sajnos nem tudom, hogy minek örülne. Tudnátok segíteni?:)
2015. dec. 7. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Eleve nem jó így kezdeni, mert hozzá fog szokni, és minden napos kérés lesz, hogy hozz majd mindig valamit, és ha nem hozol akkor kö..ög leszel! Nem érdekel hány %ra pontoztok, saját tapasztalatból írtam.
2015. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak le - hidd el nem fogom elkényeztetni:D

Ő amúgysem az a fajta - csak gondoltam meglepem valamivel

2015. dec. 7. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem élménnyel lepd meg. Olyan valamivel amit nem tud megfogni, nem fizikai.. Én legalábbis mindig így csináltam, és mindig is működött:)
2015. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül tényleg illik valami kézzel foghatót is adnom, mivel valószínüleg mindenki megajándékoz majd mindenkit:D
2015. dec. 7. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy miféle élménnyel lepjem meg? MIre gondolsz pontosan?
2015. dec. 7. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

én pl örülnék egy korcsolyázásnak, városban sétálásnak mikor ki van világítva minden ilyenek itt tudnál venni neki kürtős kalácsot vagy forró csokit, ajándéknak pedig valami kis hógömb vagy ilyen apróság :)

l.

2015. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lényeg, hogy drága legyen...porcelánmacskát, baromi jó karkötőt, nyakláncot, vagy puha sálat, fülbevalót
2016. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!